Negerkite šio gėrimo pusryčiams – nuo jo atsiranda spuogų


Spuogai ir netinkama mityba

Žinoma, visada liūdna ką nors visiškai išbraukti iš savo mitybos raciono. Tačiau jei turite odos problemų, atkreipkite dėmesį į tai, kiek geriate šio gėrimo. Jis gali būti atsakingas už riebaus blizgesio ir spuogų atsiradimą!

Daugeliui žmonių sunku įsivaizduoti dienos pradžią be puodelio kavos. O ekspertai dar neišsiaiškino, ar tai gerai, ar blogai. Viena vertus, rytinė kava padeda sumažinti apetitą ir padeda tiems, kuriems užkietėjo viduriai. Kita vertus, kava gali neigiamai paveikti kraujospūdį ir virškinimo traktą. Ir net sukelti spuogus!

Deja, kavos pupelėse gausu ne tik naudingų tonizuojančių medžiagų, bet ir organinės rūgšties, kuri veikia kortizolį – tą patį streso hormoną, atsakingą už įvairių negalavimų atsiradimą.

Kortizolis netgi neigiamai veikia odą. Jis didina riebalinių liaukų veiklą. Štai kodėl kavos mėgėjams ant veido gali staiga atsirasti per didelis riebalinių liaukų blizgesys. O kartu ir įvairių rūšių bėrimai.

Jei įtariate, kad kava gali sukelti jūsų odos problemas, pabandykite maždaug mėnesiui išbraukti ją iš savo raciono ir pažiūrėkite, kas nutiks. Be to, nepamirškite, kad sveikiausia kava yra ta, kurioje nėra gyvulinės kilmės pieno ir cukraus. Deja, beveik visi gėrimų skonį gerinantys priedai ne tik prideda kalorijų, bet ir apskritai smarkiai paveikia organizmo gebėjimą jas įsisavinti.

Išeiti iš AMP versijos