Apžvalgos ir naujienos

Netrukus įvyks „Xiaomi Band 7“ apyrankės premjera

Išvysime nemažai naujų funkcijų

„Xiaomi Band 7“ gali debiutuoti kovo mėnesį! Tikėtina, kad apyrankėje bus didesnis ekranas, GPS modulis, išmanusis žadintuvas ir nauji sporto režimai.

„Xiaomi Band 7“ premjera

Šiais metais „Xiaomi“ apyrankė bus gerokai patobulinta ir turės dar didesnį 192 x 490 pikselių ekraną – „Mi Band“ kasmet vis didėja. Daugeliui turėtų patikti didesnis, šiek tiek geriau įskaitomas ekranas. Svarbu tai, kad „Mi Band 7“ taip pat palaiko funkciją „Always-On-Display“.

Įdomu tai, kad, remiantis naujausia informacija, bus įrengtas GPS modulis, tačiau į šiuos pranešimus verta žiūrėti skeptiškai. Panašios naujienos buvo pasirodžiusios ir apie „Mi Band 6“.

Xiaomi Band 7

„Xiaomi“ taip pat ruošia kai ką tiems, kurie nemėgsta atsibusti ryte. Išmaniojo žadintuvo funkcija nuspręs, kada geriausia mus pažadinti. Stebėdama mūsų miegą, „Mi Band 7“ padės mums lengviau atsibusti. Įrenginys pasirinks tašką, kuriame mūsų miegas yra lengviausias.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button