Niekada neįkraukite telefono šitaip: dažna klaida, dėl kurios akumuliatorius “miršta”


Netinkamas telefono krovimas naktį

Vadinamasis naktinis įkrovimas greičiausiai nesukels labai didelių problemų ar gaisro, tačiau šis įprotis vis tiek kelia pavojų jūsų telefonui. Daugelis naudotojų daro žalingą klaidą: palieka įkrauti telefoną per naktį. Vadinamasis naktinis įkrovimas kenkia baterijai.

Telefono krovimas naktį

Pranešama, kad tiesioginio telefono užsidegimo pavojaus nėra, tačiau dėl kelių dalykų naudotojai turi būti atsargūs. Nepageidautina palikti įtaisą prijungtą prie tinklo per naktį. Be to, telefono nereikėtų dėti po pagalve ar antklode. Negalima miegoti ant išmaniojo telefono, maitinimo adapterio ar net belaidžio įkroviklio.

Naudojant ar įkraunant telefoną, maitinimo adapterį ir bet kokį belaidį įkroviklį geriausia laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Be to, būkite atsargūs su vandeniu. Jei įkroviklis arba laidas yra sugedęs, esant drėgmei padidėja gaisro pavojus. Saugumo sumetimais nerekomenduojame naudoti trečiųjų šalių kabelių ar adapterių.

Kita priežastis, dėl kurios reikia būti atsargiems, kai įkraunama naktį, yra akumuliatoriaus būklė. Laikui bėgant ličio jonų akumuliatorius susidėvi, o tai turi įtakos prietaiso gebėjimui išlaikyti įkrovą. Kaskart įkrauti akumuliatorių iki 100 % nėra gerai prietaisui. Tačiau būtent taip ir nutiks, jei nuėję miegoti įjungsite telefoną į elektros lizdą.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos