Paprasta sena gudrybė, padėsianti kambarinėms gėlėms nesirgti ir vešliai žydėti

Vešlūs kambariniai augalai

Šiandien jums išduosime vieną labai gerą triuką, kuris padės kambariniams augalams palaikyti optimalų vandens balansą, apsaugoti augalų šaknis nuo puvimo ir dezinfekuos žemę.

Paprasta sena gudrybė, kuri padės jūsų augalams

Kiekvienam augalui reikia papildomos priežiūros, nes laikui bėgant augalas iš dirvožemio pasisavina visus naudingus elementus. Naudingų elementų trūkumas sukelia dirvožemio išeikvojimą, dėl kurio augalas nuvysta ir gali mirti.

Žmonės turi daugybę senovinių kambarinių augalų tręšimo receptų. Taip pat parduotuvėse visada galite rasti tinkamų trąšų. Tačiau svarbu ne tik pamaitinti savo augalus, bet ir apsaugoti juos nuo įvairių ligų bei kenkėjų. Vandenilio peroksidas tam puikiai tiks.

Kiekvienas, turintis sodą, yra girdėjęs, o galbūt ir pats yra naudojęs vandenilio peroksidą sodinukams ir augalams. Kambariniams augalams taip pat būtinas laistymas peroksidu. Ir visa esmė ta, kad vandenilio peroksido tirpalas savo sudėtimi yra panašus į gryną vandenį. Ir, kaip žinote, vanduo turi teigiamą poveikį augalų vystymuisi. Tačiau tai nėra vienintelis vandenilio peroksido privalumas. Jis taip pat dezinfekuoja žemę ir apsaugo šaknis nuo puvimo bei skatina augalų žydėjimą.

Litrui vandens užtenka 2 šaukštų vandenilio peroksido. Kartą ar du per mėnesį į šį tirpalą galite įlašinti 1-2 lašus jodo.

Peroksido tirpalas augalams laistyti gali būti naudojamas reguliariai. Tos gėles, kurios nemėgsta dažno laistymo, galima apipurkšti vandenilio peroksido tirpalu.

Exit mobile version