Pasirodė „Samsung Galaxy Z Fold 5“ atvaizdai


Samsung Galaxy Z Fold 5

„OnLeaks“ ir „Smartprix“ paskelbė „Samsung Galaxy Z Fold 5“ išmaniojo telefono atvaizdus. Nuotraukose iš visų pusių pavaizduota juoda telefono versija.

Apskritai naujojo įrenginio dizainas nedaug skirsis nuo pirmtako, tačiau matmenys šiek tiek skirsis, jis bus 154,9×129,9×6,3 mm, o sulankstytas – 154,9×67,1×13,5 mm. Sulenkto telefono storis bus 13,4 mm. Z Fold 4 buvo 15,8 mm storio. Manoma, kad dėl naujo vyrio prietaisas buvo plonesnis.

Be akivaizdžių vizualinių skirtumų, naujajame modelyje apvali blykstė pasislinko už fotoaparato bloko ribų, dėl ko blokas tapo kompaktiškesnis. Ekranai liko tokie patys: 6,2 colio išorinis ir 7,6 colio vidinis. Ekrano rėmeliai gali būti šiek tiek plonesni nei ankstesnės kartos.

Tikimasi, kad „Samsung Galaxy Z Fold 5“ veiks „Snapdragon 8 Gen 2“ procesorius, o jo kaina gali būti apie 1799 USD. Daugiau informacijos apie išmanųjį telefoną kol kas nėra.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos