Apžvalgos ir naujienosKompiuteriai

Pateikiami šeši geriausi 2021 m. žaidimų procesoriai

„Tom’s Hardware“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Paulas Alcornas pasidalijo įvairiais geriausiais žaidimų procesorių modeliais.

Paulas Alcornas davė keletą bendrų patarimų, kaip pasirinkti procesorių šiuolaikiniams žaidimams. Pirmiausia turite nuspręsti, ar renkatės „Intel“, ar AMD. Taigi, apskritai, remiantis testais, AMD modeliai rodo geriausius rezultatus, tačiau yra ir brangių „Intel“ procesorių, kurie geriau tinka žaidimams. Antra, būtina prisiminti, kad patogiam žaidimų projektų paleidimui svarbesnis yra procesoriaus taktinis dažnis nei branduolių skaičius. Trečia, svarbus procesoriaus suderinamumas su operatyviąja atmintimi, saugykla, vaizdo plokšte. Nėra prasmės pirkti galingą modelį, jei, pavyzdžiui, vaizdo plokštė yra silpna. Galiausiai, perkant žaidimų procesorių, geriau mokėti daugiau už jį, o ne už aušintuvą.

Geriausi 2021 žaidimų procesoriai

Geriausias procesorius žaidimams yra „AMD Ryzen 5 5600X“. Apskritai šis modelis pirmauja žaidimų kompiuteriams skirtų procesorių rinkoje. Jis išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, galia, energijos vartojimo efektyvumu, integruota aušinimo sistema ir yra suderinamas su 500 serijos pagrindinėmis plokštėmis. Trūkumas – didelė kaina. Kaip alternatyvą autorius siūlo įsigyti „Intel Core i5-11600K“. Tai gana rimtas AMD konkurentas. Tačiau jame nėra įmontuoto aušintuvo ir jis suvartoja gana daug energijos.

Geriausias didelio našumo žaidimų procesorius yra „AMD Ryzen 9 5950X“. Šis procesorius labiau tinka tiems, kurie nori greitai ir efektyviai atlikti darbo užduotis ir vykdyti žaidimų projektus. Jam reikia įsigyti papildomą galingą aušinimą, jis neturi aušintuvo ir integruotos grafikos. Be to, kaina taip pat yra didelė. Alternatyva – „AMD Ryzen 7 5800X“. Žaidimuose pasižymi tokiu pat našumu kaip ir „Ryzen 5 5600X“. Tačiau pastarasis vis tiek skirtas tik žaidėjams, o „Ryzen 7 5800X“ – tiems, kurie nori universalesnio kompiuterio (be žaidimų, dirbti bet kokiomis specializuotomis programomis). Tarp modelio trūkumų yra aušinimo sistemos trūkumas, integruota grafika, didelė kaina.

Brangiausias procesorius yra „AMD Ryzen 9 5900X“. Jis patiks naudotojams, ieškantiems maksimalaus našumo atliekant bet kokias, net ir sudėtingiausias užduotis. Pavyzdžiui, naudodami šį procesorių galite montuoti vaizdo įrašus, transliuoti žaidimus ir dar daugiau. Žinoma, reikia įsigyti aušintuvą, be to, jame nėra integruotos grafikos.

Procesorius zaidimams

Geriausias vidutinės klasės procesorius yra „Intel Core i5-11400“. Paulas Alcornas pabrėžia, kad tai geriausias rinkoje esantis biudžetinis modelis. Jis užtikrins didelį našumą žaidimuose, tačiau pridedamas aušintuvas yra gana silpnas, o procesoriaus energijos suvartojimas darbo metu yra didelis.

Geriausias biudžetinis procesorius yra „AMD Ryzen 3 3300X“. Dėl patrauklios kainos ir gerų eksploatacinių savybių tai gali būti puikus pasirinkimas. Tačiau aušinimo sistema čia gana silpna.

Geriausias pradinio lygio procesorius yra „AMD Ryzen 5 5600G“. Šis procesorius yra puikios kainos ir kokybės modelio pavyzdys. Tačiau kai kuriuos didelės skiriamosios gebos žaidimus teks paleisti tik esant žemiems nustatymams.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: