Kompiuteriai / TV / Telefonai

Penki būdai, kaip pagreitinti kompiuterio veikimą

Reklama

Pateikiame 5 patarimus, kaip pagreitinti kompiuterio veikimą. Kurie pastebėjo, kad po sistemos atnaujinimo jų kompiuteris veikia lėčiau, šie patarimai tikrai padės.

Kompiuterio greitinimas
Nuotrauka: Pixabay.com, Kompiuterio greitinimas

Kaip pagreitinti kompiuterio veikimą?

Turėtumėte atkreipti dėmesį į operatyviosios atminties, kietojo disko ir procesoriaus galingumą. Pavyzdžiui, jei operatyvioji atmintis yra mažesnė nei 16 GB, įdiegus naujinį kompiuteris gali sulėtėti. Tai, taip pat galioja kalbant apie kietąjį diską ar silpną procesorių. Tačiau jei visų resursų yra pakankamai, kad būtų galima patogiai paleisti šiuolaikines programas, atnaujinimai pagerins našumą ir apsaugos kompiuteryje saugomus duomenis.

Bet kokiu atveju, norint pagerinti ir pagreitinti kompiuterio veikimą, reikėtų pasinaudoti šiais patarimais:

  1. Reguliariai ištrinkite laikinuosius failus. Tokie dokumentai gali tik užimti nereikalingą vietą diske. Kompiuteriui išvalyti nuo nereikalingų failų galite naudoti specialias programas.
  2. Sumažinkite vykdomų programų skaičių. Visus procesus galima stebėti „Task Manager“ (iškviečiamas Ctrl+Alt+Delete mygtukais). Nereikalingos programos visada turi būti išjungtos.
  3. Ištrinkite nereikalingą programinę įrangą. Jei turite įdiegę programų, kuriomis naudojatės retai, geriausia jas pašalinti. Taip atlaisvinsite vietos diske ir pagerinsite našumą.
  4. Duomenis saugokite debesyje. Didelius failus, pavyzdžiui, muzikos įrašus, nuotraukas ir vaizdo įrašus, geriausia perkelti į nutolusį serverių tinklą. Tiesa, vienintelis šio metodo trūkumas – norint peržiūrėti visą turinį, reikia būti prisijungus prie interneto.
  5. Atnaujinkite kompiuterio įrangą. Tai paskutinis būdas pagreitinti kompiuterį. Galbūt tikslinga pridėti arba pakeisti kai kurias dalis: operatyviosios atminties modulį, procesorių ir pan.

Taip pat skaitykite:

Reklama

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Reklama

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Reklama

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: