NaujienosSportas / Sveikata

„Pfizer“ vakcina saugi penkerių metų vaikams – tyrimas

Atlikus klinikinį „Pfizer“ COVID vakcinos tyrimą, patvirtintas jos saugumas penkerių metų amžiaus vaikams. Apie tai pirmadienį, rugsėjo 20 d., pranešė bendrovės spaudos tarnyba.

„Pfizer“ vakcina saugi penkerių metų vaikams

Pfizer vakcina

„Nuo liepos mėnesio JAV vaikų sergamumas COVID-19 išaugo 240 proc., o tai rodo, kad skiepijimas yra būtinas visuomenės sveikatai. Tyrimo išvados yra tvirtas pagrindas patvirtinti mūsų vakciną, skirtą 5-11 metų vaikams, ir mes planuojame kuo greičiau pateikti jas JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) bei kitoms reguliavimo institucijoms“, – sakė „Pfizer“ valdybos pirmininkas Albertas Burla.

Bendrovė atlieka tyrimą, kuriame dalyvauja 4 500 vaikų nuo šešių mėnesių iki 11 metų, iš kurių 2 268 yra vyresni nei penkerių metų.

Reikėtų pažymėti, kad pagal vaikų skiepijimo schemą dvi vakcinos dozės, kurių kiekvienoje yra po 10 mikrogramų vakcinos, skiriamos kas 21 dieną. Nustatyta, kad vaikų imuninis atsakas atitinka 16-25 metų amžiaus jaunų suaugusiųjų, kuriems skiriamos dvi 30 mikrogramų vakcinos dozės, imuninį atsaką.

Iki 2021 m. pabaigos „Pfizer“ planuoja pateikti 2-5 metų ir 0,5-2 metų amžiaus vaikų tyrimų rezultatus.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: