Pinigai “vėjais”: kodėl nereikėtų naudoti kolageno?


Kolagenas

Visi ir toliau ieškome tobulos jaunystės formulės: vieniems tai sveikas gyvenimo būdas ir sportas, kiti renkasi vitaminus ir kitus papildus, o kai kuriuos vilioja greitas ir brangus kosmetinių procedūrų būdas. Tiems, kurie renkasi vartoti kolageną, turime blogų naujienų: ne visi šį komponentą įsisavina.

Kolagenas yra įprastas organizmui itin svarbus baltymas, tiksliau, jis sudaro jungiamojo audinio pagrindą. Tai reiškia, kad jis yra atsakingas už jo tvirtumą ir elastingumą, todėl mūsų oda ilgai išlieka sveika ir jauna.

Yra daugybė atvejų, kai kolageno vartojimas turi skirtingą poveikį skirtingų žmonių organizmui: vieni žmonės rezultatus pastebi iš karto, o kitų kūnas išlieka be jokių pastebimų pokyčių. Priežastis slypi ne vaisto kokybėje, o jūsų organizmo savybėse, kuris negali įsisavinti komponento.

Kodėl svarbus rūgštingumas ir žarnynas?

Jei jūsų rūgštingumas geras, virškinimo traktas veikia sklandžiai ir pasisavina visas maistines medžiagas, jis susidoros ir su kolagenu. Žmonės, kurių rūgštingumas mažas ir kurių žarnyno būklė prasta dėl kontraceptikų, antibiotikų ar kitų veiksnių, turėtų atkurti normalią virškinimo sistemos būklę ir tada pradėti vartoti kolageną.

Štai kodėl neturėtumėte rinktis vaisto remdamiesi tik vieno žmogaus nuomone. Jis arba ji galėjo turėti neigiamos patirties dėl gretutinių ligų, kurios neleido papildui veikti. Pagrindinis orientyras yra jūsų organizmo būklė ir gydytojo rekomendacijos.

Kokiuose maisto produktuose yra daugiausia kolageno?

Jaunystei reikalingo kolageno galite rasti įprastuose maisto produktuose. Galima atsižvelgti į šio svarbaus komponento šaltinį:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos