Pristatome tikrą lobį – “Roidmi EVA”- tai viena geriausių dovanų!

Roidmi EVA_p1

Svarstote, ką padovanoti šeimai švenčių proga (ar ne tik)? Jei dar neišsirinkote, esate reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. “” – universalus plovimo ir siurbimo – dulkių siurblys gali būti puiki , kuri puikiai geba sumažinti namų ruošos darbus ir palengvinti kasdieninį valymą. Ši praktiška dovana tikrai patiks visiems nariams ir garantuotai taps ypatinga staigmena.

Be to, šiuo metu “Roidmi EVA” prekėms taikomos akcijos, todėl robotą-siurblį įsigyti tikrai apsimoka. 

Įsigyti „Roidmi EVA“ robotą – siurblį galite čia

“Roidmi EVA” yra universalus plovimo ir siurbimo robotas – dulkių siurblys, kuris gali ne tik automatiškai visus namus surinkdamas visas dulkes, bet ir sujungti siurbimą bei plovimą. Nuo šiol jums nebereikės namuose atlikti sunkių valymo darbų.

Automatinis roboto-siurblio išsivalymas

Naudojant įprastą dulkių siurblį – robotą, nešvarus šluotos būgnas užteršia visą grindų plotą. “Roidmi EVA” robotas-siurblys naudoja šluotos savaiminio valymo funkciją. Valymo proceso metu programėlė fiksuoja valymo laiką. Pasibaigus nustatytam laikui (6/10/12 min.), jis automatiškai grįš į bazinę stotį, kad išvalytų šluotos būgną, o tada naudodamas švarią šluotą grįš į nuolatinio valymo tašką ir tęs valymą. Naudojant šią funkciją, jums nebereikės rūpintis šluotos būgno valymu.

Automatinis dulkių surinkimas – nebereikia nerimauti dėl dulkių dėžės šiukšlių kvapo

Kadangi įprasto roboto – dulkių siurblio dulkių dėžė yra per maža, ją valyti reikia kas 1-2 dienas. Priešingu atveju dulkių dėžėje susikaupusios šiukšlės pradeda skleisti nemalonius kvapus ir joje dauginasi . „Roidmi EVA“ turi automatinio dulkių surinkimo funkciją. Baigus valymą, bazinė stotis automatiškai susiurbs roboto dulkių dėžėje esančias šiukšles į dulkių surinkimo maišelį. Dulkių surinkimo maišelis turi antibakterinę ir dezodoruojančią funkciją, jo talpa – 3 l. Jame šiukšles galima laikyti apie 60 dienų. Bazinė stotis arba programėlė primins, kad reikia pakeisti dulkių maišelį, ir jums tereikės jį reguliariai keisti. Naudojant šią funkciją jums nebereikės nerimauti dėl dulkių dėžės kvapo.

Vienu metu ir siurbkite, ir plaukite grindis

“Roidmi EVA” gali vienu metu ir siurbti, ir plauti grindis. Veikiant siurbimui ir plovimui, valymo poveikis yra daug stipresnis nei vien tik siurbimo. Žinoma, tam net nereikia rankinio įsikišimo.

Maža to, valant grindis, „Roidmi EVA“ veiks 12 N slėgiu, kuris padeda išvalyti net įsisenėjusias dėmes ant grindų. Iki 228 min. veikianti gali užtikrinti, kad didelių plotų valymo problemą galima išspręsti vieno valymo metu.

Valdymas balsu, patogesnis naudojimas

Verta paminėti, kad šiame robote – siurblyje veikia LDS4.0 lazerinė navigacija ir tikslios kliūčių išvengimo funkcijos. Tai leidžia „Roidmi EVA“ robotams – siurbliams valyti ar plauti grindis ypač tiksliai. Be to šis įrenginys geba išvengti atsitrenkimo į baldus ar kitus paviršius. Taip pat norime paminėti, kad “Roidmi EVA” turi keletą papildomų funkcijų, pavyzdžiui, prisijungimą prie “Alexa” programėlės. Tinkamai sukonfiguravę komandas, „Roidmi EVA“ robotą-siurblį galite valdyti balsu.

“Roidmi EVA” – tai puiki dovana (tiek sau, tiek ir jūsų artimiesiems). Šis universalus valymo ir plovimo robotas – dulkių siurblys gali palengvinti gyvenimą. Pasinaudokite šia proga!

Išeiti iš AMP versijos