Naujienos

Putinas serga sunkia smegenis pažeidžiančia liga – Daily Mail

Vakarų žvalgybos agentūros ir šaltiniai Kremliuje teigia, kad toks Putino elgesys provokuoja sunkią ligą.

Putinas – serga sunkia liga

Putinas rimtai serga

Neadekvatų Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino elgesį galima paaiškinti tuo, kad jis tikriausiai sunkiai serga. Vakarų žvalgybos duomenimis, jis kenčia nuo smegenų sutrikimo, kurį galėjo sukelti demencija, Parkinsono liga arba vėžiui gydyti naudojami steroidai.

Pasak UNIAN, apie tai pranešė laikraštis „Daily Mail“, remdamasis Kremliui artimais šaltiniais, taip pat žvalgybos aljanso „Penkios akys“, kuriam priklauso Australija, Kanada, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė ir JAV, pareigūnais, pranešė Censor.net.

Pasak laikraščio, beprotišką Putino sprendimą įsiveržti į Ukrainą galima paaiškinti diktatoriaus fiziologiniais nukrypimais.

Dokumente teigiama, kad Putinas kenčia nuo steroidų, naudojamų vėžiui gydyti, poveikio. Vakarų žvalgyba mano, kad jo nepastovus elgesys, išvaizda ir absurdiškas atsiribojimas nuo lankytojų yra gydymo pasekmė.

Putinas gali sirgti vėžiu, Parkinsono liga arba demencija. Šių ligų simptomus galima įžvelgti ir Rusijos lyderio išvaizdoje: patinęs veidas ir kaklas gali būti šalutinis ilgalaikio steroidų vartojimo poveikis.

„Per pastaruosius penkerius metus jo sprendimų priėmimas labai pasikeitė. Jo aplinka pastebėjo, kad labai pasikeitė jo kalbų įtikinamumas ir aiškumas, taip pat tai, kaip jis suvokia jį supantį pasaulį“, – laikraščiui sakė saugumo šaltinis.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button