Retro grįžta: kokios spalvos vėl bus populiarios 2023-2024 m.

Retro stiliaus namai

Šiltas, jaukus septintojo dešimtmečio atspalvių švytėjimas 2023-2024 m. grįžta į namus. Sužinokite, kokios retro spalvos vėl tapo populiarios. Nėra nieko senamadiško grįžti prie retro stiliaus. Tai tiesiog klasikinis ir laikui nepavaldus šios tendencijos patrauklumas su sveikos nostalgijos prieskoniu. Jeigu savo namuose norite sukurti retro stilių, naudokite šiuos madingus tonus.

Kokios retro spalvos grįžta į madą?

“Sena vėl yra nauja – grįžta retro spalvos. O žalia spalva yra vienas pagrindinių 2023 m. retro atspalvių”, – sako interjero dizainerė Kendra Nash.

Paprastai drąsios ir ryškios retro spalvos yra puikus būdas pabrėžti maksimalizmą (pagalvokite apie aštuntojo dešimtmečio stiliaus interjerus).

Be žalios, vis didesnį pagreitį įgauna žemiški šilti tonai: rudos, koralų persikų, oranžinės, garstyčių geltonos ir avokadų žalios atspalviai.

Nekilnojamojo turto tendencijos ir įkvėpimas

Tai reiškia, kad populiarėja ne tiek spalvos, kiek jų atspalviai. Madinga ir turkio mėlyna, žalia samanų, deginta oranžinė, auksinė ir kt.

Šiltų spalvų schemas lengva naudoti. Jei sienoms, grindims, baldams ir aksesuarams panaudosite retro spalvų derinius, jūsų namuose bus ramu ir jauku. Jei pasirinksite ryškias spalvas, kasdien pasisemsite maksimalų energijos kiekį.

Išeiti iš AMP versijos