Straipsniai

Rusijoje per šaudynes universitete žuvo 6 studentai, kurie, norėdami pabėgti, iššoko pro langus

Reklama

Rusijos universitete šaulys, įvardytas kaip studentas Timuras Bekmansurovas, pradėjo šaudyti ir nužudė šešis žmones. Studentai šoko pro langus, kad išvengtų kulkų.

Šaudynės Rusijos universitete

Pranešama, kad Rusijos universitete šaulys pradėjo šaudyti ir per siaubingą kraujo praliejimą žuvo mažiausiai aštuoni žmonės.

Šaulys, kurį Rusijos žiniasklaida įvardijo kaip aštuoniolikmetį Timurą Bekmansurovą, jis buvo sužeistas ir sulaikytas valdžios institucijų.

Manoma, kad jis buvo Permės valstybinio universiteto, esančio už maždaug 800 km į rytus nuo Maskvos, Permės mieste Sibire, studentas.

Išsigandę studentai pasislėpė auditorijose, o siaubingame vaizdo įraše matyti, kaip keli žmonės šoko pro langus, kad išvengtų siaubingo išpuolio.

Reklama

Kituose filmuotuose kadruose matyti, kaip šaulys vaikštinėja po universiteto teritoriją. Atrodo, kad vaizduose matyti prie universiteto ginklą laikanti figūra, o auditorijose esantiems žmonėms buvo liepta likti vietoje ir „saugotis“.

Reklama

Naujienų agentūros „Interfax“ pranešimų apie žuvusiuosius valdžios institucijos nepatvirtino, tačiau šaulys buvo „neutralizuotas“, praneša agentūra.

Vienas liudininkas pasakojo: „Tai, ką jis padarė, buvo labai blogai: „Kai žmonės pamatė šaulį ir išgirdo šūvius, kai kuriems pavyko išeiti iš pastato, kiti užsidarė auditorijose“.

Rusijos Tyrimų komitetas, agentūra, tirianti didelius nusikaltimus, sakė, kad šaulys buvo identifikuotas kaip universiteto studentas.

Be žuvusiųjų, manoma, kad per šaudymą buvo sužeisti mažiausiai šeši žmonės. Neaišku, ar jie buvo nušauti, ar sužeisti iššokę pro langus.

Kitas šaltinis sakė naujienų agentūrai „Tass“: „Pirmadienį nenustatytas asmuo įėjo į universiteto pastatą ir pradėjo šaudyti.

„Kai kurie studentai užsidarė universitetų auditorijose, kad pasislėptų nuo užpuoliko. Kai kurie studentai iššoko pro langus.

„Į šią vietą vyksta teisėsaugos agentai“.

Dėl griežtos ginklų kontrolės Rusijoje masinės šaudynės yra palyginti retas įvykis, tačiau panašu, kad jų daugėja.
Šių metų gegužės mėn. studentas Kazanėje užpuolė savo buvusią mokyklą ir nužudė devynis žmones.

Tai įvyko po prieš trejus metus įvykdyto didelio išpuolio Kerčėje, aneksuotame Kryme, kai 18-metis Vladislavas Rosliakovas nužudė 20 savo bendramokslių.

Tai buvo daugiausiai šaudynių pareikalavęs incidentas nuo 2004 m. teroro išpuolio Beslane, kai žuvo 333 žmonės, daugelis jų – jaunuoliai.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Reklama

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: