Sezoninės ir visasezoninės padangos: savybių palyginimas


Kai reikia rinktis sezonines ir visasezones padangas savo automobiliui, labai svarbu suprasti jų skirtumus. Šiame straipsnyje palyginame skirtingų padangų savybes, kad padėtų jums priimti pagrįstą sprendimą.

Savybių palyginimas

Sezoninės skirtos naudoti tam tikromis oro sąlygomis, pavyzdžiui, apledėjusiais ir apsnigtais keliais, o visasezonės padangos skirtos užtikrinti patenkinamas eksploatacines savybes įvairiomis oro sąlygomis. Specializuotas sezoninių padangų protektoriaus raštas ir mišiniai padeda užtikrinti geresnį sukibimą ir sukibimą, todėl užtikrinamas geresnis valdymas ir saugumas atšiauriomis sąlygomis.

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Kalbant apie tvirtumą ir ilgaamžiškumą, sezoninės padangos turi pranašumą. Sezoninių padangų dizainas ir konstrukcija pritaikyti konkrečioms oro sąlygoms, kurioms jos yra skirtos, todėl padidėja jų atsparumas dilimui ir pailgėja tarnavimo laikas. Viso sezono padangos, nors ir yra universalios, dėl savo pritaikomumo neturi specializuotų savybių, o tai gali turėti nedidelės įtakos jų ilgaamžiškumui.

Visasezoninės padangos

Komfortas ir triukšmo lygis

Kalbant apie komfortą ir triukšmo lygį, visasezonės padangos paprastai užtikrina sklandesnį vairavimą. Jos sukurtos taip, kad sumažintų triukšmo lygį ir kartu užtikrintų patogų važiavimą.

Kita vertus, sezoninių padangų protektorius gali būti agresyvesnis, todėl gali būti didesnis triukšmo lygis ir šiek tiek šiurkštesnis važiavimas. Tačiau padangų technologijų pažanga leido sukurti sezonines padangas, kurios užtikrina didesnį komfortą ir mažesnį triukšmo lygį.

Kaina

Sezoninių padangų pradinė kaina dažnai būna didesnė nei visų sezonų padangų. Tačiau ilgesnis sezoninių padangų tarnavimo laikas ir didesnis saugumas ilgainiui gali užtikrinti geresnį kainos ir kokybės santykį.

Viso sezono padangos paprastai būna pigesnės, tačiau jos gali neužtikrinti tokio pat lygio specializuotų eksploatacinių savybių.

Išeiti iš AMP versijos