Šią procedūrą telefone reikėtų atlikti 2-3 kartus per metus: daugelis žmonių ją nuolat ignoruoja


Kokios programos greičiausiai iškrauna telefono bateriją

Laikui bėgant daugelis “Android” naudotojų susiduria su ta pačia problema. Jų išmaniojo telefono akumuliatorius pasensta, susidėvi, praranda talpą, o informacija apie jo įkrovos lygį nebeatitinka tikrovės.

Tokiais atvejais, norint atkurti teisingą įkrovos rodymą, reikia atlikti akumuliatoriaus kalibravimo procedūrą. Priešingu atveju sutrumpėjęs veikimo laikas ir dažni telefono išsikrovimai neišnyks. Laimei, pati kalibravimo procedūra nėra labai sudėtinga.

Kaip suprasti, kad išmaniojo telefono akumuliatoriui reikia kalibravimo?

Kaip greitai sukalibruoti akumuliatorių?

Norėdami tai padaryti, turite įkrauti išmanųjį telefoną iki 100 %, įeiti į standartinį telefono numerio rinkimą ir įvesti simbolių kombinaciją *#0228#. Po to turėtumėte atidaryti sistemos meniu, kuriame reikia paspausti mygtuką “Quick Start” (greitas paleidimas).

Išmaniojo telefono ekranas kelioms sekundėms užges, o tada pateiks akumuliatoriaus vertę. Jei ji yra mažesnė nei 100 %, vadinasi, yra problema. Tokiu atveju reikia dar kartą visiškai įkrauti akumuliatorių ir kartoti procedūrą, kol įkrovos lygis bus 100 %.

Tačiau verta pažymėti, kad šis kodas gali veikti ne visuose “Android” įrenginiuose. Jei įvedus atitinkamą kombinaciją išmaniojo telefono akumuliatoriaus būsenos langas nepasirodo, kalibravimą teks atlikti rankiniu būdu.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

Atlikus visus pirmiau aprašytus veiksmus, akumuliatorius bus sukalibruotas ir galėsite naudotis telefonu kaip įprastai. Šią procedūrą pakanka pakartoti 2-3 kartus per metus – jei dažniau, akumuliatorius gali dar labiau susidėvėti.

Apskritai, nepaisant to, kad šiuolaikiniuose išmaniuosiuose telefonuose šiandien naudojamos pažangiausios energijos taupymo technologijos, įkrovos lygio nustatymo algoritmai vis dar nėra pakankamai tikslūs. Todėl akumuliatoriaus kalibravimas vis dar yra svarbi procedūra, kuri leidžia išspręsti daugybę problemų, susijusių su neteisingu įkrovos lygio rodymu, ir padės prailginti akumuliatoriaus veikimo laiką.

Išeiti iš AMP versijos