Šie 5 supermaisto produktai atkuria atmintį


Kokie maisto produktai gerina atmintį

Su amžiumi, ypač po 40 metų, gali atsirasti tam tikrų problemų, tarp jų ir atminties. Tačiau vis dar įmanoma jų išvengti. Turite gyventi sveiką gyvenimo būdą, reguliariai tikrintis sveikatą ir tinkamai maitintis. Pastarasis punktas bus ypač naudingas, jei žinosite, ką valgyti.

Kokie maisto produktai gerina atmintį?

Riebi žuvis

Lašiša arba sardinės – tai omega-3 riebalų, kuriuos smegenys naudoja nervinėms ląstelėms, atsakingoms už mokymąsi ir atmintį, kurti, šaltinis.

Morkos

Ši daržovė pradžiugins jus antioksidantais, ypač beta karotinu, kuris neleidžia laisviesiems radikalams pažeisti smegenų ląstelių. Tyrimai patvirtina veiksmingą šio antioksidanto poveikį lėtinant senėjimą.

Brokoliai

Juose yra daug antioksidanto sulforafano. Jis padeda kovoti su lėtiniu uždegimu, kuris gali sukelti atminties praradimą ir smegenų veiklos sutrikimus. Be to, brokoliai jus pradžiugins vitaminu K ir cholinu.

Uogos

Braškėse, serbentuose, mėlynėse ar vyšniose yra daug antioksidantų. Eksperimentais su mėlynių sultimis įrodyta, kad jos gerina pažintines funkcijas ir kraujo tekėjimą į smegenis.

Riešutai

Visi yra geri, tačiau geriausi yra migdolai ir lazdyno riešutai, kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių, vitamino E ir antioksidantų. Pastarieji 2 padeda išvengti prastos atminties.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos