Skintos gėlės išsilaikys daug ilgiau: ko įpilti į vandenį?


Dekoratyvinės puokštės visada žavi savo grožiu ir aromatu. Tačiau ar žinojote, kad skintomis gėlėmis galima džiaugtis daug ilgiau, nei bet kada ankščiau? Toliau pateikti išsaugos gėlių šviežumą 2 ar net 3 kartus ilgiau.

Skintos gėlės ir jų priežiūra

Patariama pradėti nuo paprasčiausio dalyko: vanduo vazoje visada turi būti šviežias ir vėsus. Naudokite švarų ir filtruotą vandenį, kad jame nesikauptų sunkiųjų druskų ir teršalų. Būtinai palaikykite vandens lygį, nes išdžiūvę stiebai gali greičiau nuvysti.

Kitas svarbus žingsnis – reguliariai karpykite stiebus. Naudokite aštrias ir kokybiškas stiebų žirkles, kad išvengtumėte plėšymo. Ši paprasta procedūra neleis vandenyje susidaryti mikrobams ir bakterijoms, dėl kurių puokštė gali suprastėti.

Kaip prižiūrėti skintas gėles vazone

Dar viena ilgaamžiškumo paslaptis – apipurkšti gėlių lapus vandeniu iš purkštuvo. Tai užtikrins tinkamą drėgmės lygį ir turės teigiamą poveikį lapų būklei.

Be to, kai kurių gėlių ilgaamžiškumui pailginti galima naudoti nedidelį kiekį cukraus. Pusė arbatinio šaukštelio cukraus klasikinio dydžio vazone padės išsaugoti rožių, tulpių, gvazdikų, alyvų ir frezijų šviežumą.

Skirdami dėmesio detalėms ir vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais, galėsite ilgiau džiaugtis mėgstamų vazoninių gėlių grožiu ir kvapu.

Išeiti iš AMP versijos