Skysčiai yra būtini: 8 ženklai, kad geriate per mažai vandens


labai svarbus mūsų organizmui, todėl svarbu nepamiršti kasdien jo pakankamai išgerti. Tačiau kai kurie požymiai gali rodyti, kad geriate nepakankamai. Atimdami iš savo organizmo natūralų energijos šaltinį – vandenį – pamažu kenkiame savo sveikatai. Štai požymiai, kad geriate per mažai vandens.

Burnos džiūvimas

Jei džiūsta burna, akivaizdu, kad mums reikia vandens. Tačiau negerkite gazuotų gėrimų, nes jie problemos neišsprendžia. Burnos ir gerklės gleivinę drėkina paprastas vanduo.

Sąnarių skausmas

Kremzlės ir tarpslanksteliniai diskai sudaro 80 % vandens. Jei palaikysite reikiamą vandens kiekį organizme, sąnariai galės atlaikyti staigius judesius, pavyzdžiui, bėgimą, šokinėjimą ar kritimą.

Sausa oda

Mūsų odą reikia drėkinti. Vandens trūkumas paprastai reiškia prakaito trūkumą, o tai reiškia, kad negali pašalinti riebalų ir druskų pertekliaus.

Sausos akys

Dėl vandens trūkumo sausėja akys. Ašarų latakai be vandens išsausėja, o tai gali būti žalinga, ypač tiems, kurie nuolat nešioja lęšius.

Vandens trūkumas organizme

Ilgiau sergate

Kiekvienas gydytojas mums sako, kad susirgus reikia gerti daug vandens. Ir taip yra todėl, kad vanduo padeda organizmui išplauti toksinus. Jei negersite pakankamai vandens, jūsų organai sugers vandenį iš kraujo, o tai sukels daugybę problemų.

Vangumo ir nuovargio jausmas

Kai organizmas dehidratuotas, jis vėl ima vandenį iš kraujo, o vandens trūkumas kraujyje lemia deguonies trūkumą visame organizme, todėl atsiranda mieguistumas ir nuovargis.

Virškinimo problemos

Neturint pakankamai vandens, skrandyje sumažėja gleivių koncentracija. Tokiais atvejais skrandžio sultys gali pakenkti jūsų viduriui. Tai sukelia rėmenį ir virškinimo sutrikimus.

Vidurių užkietėjimas

Drėkinimas yra savotiškas virškinimo sistemos lubrikantas. Gaubtinė žarna sunaudoja vandenį, kuris virškinimo traktui reikalingas kitame virškinimo etape. Jei jums užkietėjo viduriai, tai yra vandens trūkumo požymis.

Išeiti iš AMP versijos