Šuo loja naktį: galimos priežastys ir ką daryti

Šuns lojimas

Šuo yra žmogaus draugas, tačiau retas kuris pradės švelniai kalbėti su šunimi, kai jis pradeda loti vidury nakties. Ir taip nutinka ne tik kiemo, bet ir naminiams šunims. Naminiai šunys taip pat linkę loti naktimis, bet kodėl taip nutinka ir kam jis loja?

Kodėl šuo pradeda loti naktį?

Šunys nesupranta laiko, jiems nėra skirtumo tarp 12 valandos dienos ir 7 valandos vakaro. Gyvūnai negali skirti laiko tarp dienos ir nakties, nes jie gerai mato tamsoje ir turi puiki1 uoslę, kuri padeda jiems visiškoje tamsoje. Atrodo, kad šeimininkai nuėjo miegoti, vadinasi, jam reikia miegoti, tačiau taip nėra.

Lojimo priežastys

Lojimo priežasčių gali būti daug, tačiau pagrindinės yra šios:

Dėl to reikia ką nors daryti, nes nuolatinis šuns lojimas trukdys šeimininkui gerai išsimiegoti, o tai nėra naudinga sveikatai. Pirmiausia turite išsiaiškinti lojimo priežastį iš aukščiau pateiktų dalykų. Nustačius priežastį, reikia su ja kovoti.

Jei problema slypi bendravime su kitais šunimis, tai yra normalu, aišku tai turėtų vykti ne per daug dažnai. Tačiau dėl kitų priežasčių reikėtų susimąstyti ir išspręsti problemas. Jei šuo nenori miegoti vakare, kaltas šeimininkas. Tai reiškia, kad šuo negalėjo išlieti visos energijos dėl trumpų ir sėslių pasivaikščiojimų, žaidimų trūkumo ir pan.

Pasirūpinkite savo keturkoju augintiniu, pradėkite skirti jam bent šiek tiek laiko ir jūsų santykiai tikrai pagerės!

Exit mobile version