Tai vienintelis dalykas, padedantis užmigti vasarą: senovės Egipto triukas, kuris veikia 100 procentų


Daugelis žmonių skundžiasi prastu miegu vasaros mėnesiais, ypač jei namuose nėra oro kondicionieriaus, priverstinio vėdinimo ar ventiliatoriaus. Laimei, yra keletas veiksmingų ir visiškai nemokamų patarimų, ką daryti, jei vasarą naktį miegoti per karšta.

Sudrėkinkite patalynę

Prieš eidami miegoti sudrėkinkite paklodę šaltu vandeniu ir gerai ją iškratykite. Miegojimas su drėgna paklode bus tikras išsigelbėjimas tiems, kuriems naktį karšta miegoti. Tačiau nepamirškite čiužinio užkloti rankšluosčiu, jei nenorite jo sušlapinti. Šis metodas buvo naudojamas senovės Egipte.

Pasidarykite šaltą kompresą

Jei nenorite sušlapinti visos paklodės – pabandykite kaklo uždėti šaltą kompresą, po keliais ir ant kulkšnių uždėti šaltame vandenyje išmirkytą skudurėlį.

Pasiruoškite dubenį su šaltu vandeniu

Prieš eidami miegoti įmerkite kojas į šaltą vandenį – taip greitai atvėsinsite kūną.

Kaip užmigti per karščius vasarą

Nemiegokite be drabužių

Daugelis žmonių vasarą naktį nusirengia iki apatinių drabužių, taip gelbėdamiesi nuo vasaros karščio. Tačiau gydytojai priešingai – pataria miegoti su lengvais natūraliais drabužiais. Audinys padeda nustatyti normalią kūno termoreguliaciją.

Pasinaudokite šaldikliu

Dar vienas daiktas, kuris padės gerai išsimiegoti per karščius, yra šaldiklis. Į šaldiklį 30 minučių įdėkite maišelius su paklodėmis arba pagalvę. Patalynės vėsa padės jums lengviau ištverti vasaros karščius.

Dar viena šaldiklio gudrybė karščio metu – šaldiklyje pasigaminkite ledo ir įdėkite jį į dubenėlį, tada pastatykite priešais įjungtą ventiliatorių. Vėsa pasklis po visą kambarį ir padės jums miegoti.

Teisingai maitinkitės

Ką daryti, jei kiekvieną naktį miegoti karšta? Turite pakeisti savo mitybos įpročius. Likus 4 valandoms iki miego atsisakykite mėsos, o vakarienei geriau pasiruoškite daržovių. Organizmas išeikvoja daugiau energijos sunkiam maistui virškinti ir karščiuoja. Taip pat prieš miegą gerkite daugiau vandens, kad naktį nejaustumėte troškulio.

Išeiti iš AMP versijos