Kita

TOP10: Geriausi filmai 2021 metais

Sudarėme TOP10 geriausių filmų dešimtuką 2021 metais. Šie filmai gavo daugiausia gerų įvertinimų „IMDB“ reitinge ir tapo jūsų mėgstamiausi šiais metais.

Geriausi ir populiariausi filmai 2021 metais

Paskutinė dvikova (2021)

IMDB reitingas: 7,7

Žanras: Dramos, Istoriniai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Tikra istorija apie moterį, kuri pasipriešino tautai ir įsirašė į istoriją. Karalius Karolis VI paskelbia, kad riteris Žanas de Karugas (Jean de Carrouges) išsprendžia ginčą su savo dvarininku, mesdamas jam iššūkį į dvikovą.

Kopa (2021)

IMDB reitingas: 8,4

Žanras: Dramos, Moksliniai, Nuotykiai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Polas Atreidas, genialus ir talentingas jaunuolis, gimęs didingoje, jam nesuvokiamoje lemtyje, turi keliauti į pavojingiausią visatos planetą, kad užtikrintų savo šeimos ir tautos ateitį. Kai piktavalės jėgos įsiplieskia į konfliktą dėl planetos išskirtinio brangiausio egzistuojančio ištekliaus – prekės, galinčios išlaisvinti didžiausią žmonijos potencialą, – išliks tik tie, kurie sugebės nugalėti savo baimę.

Neatleistina (2021)

IMDB reitingas: 7,2

Žanras: Dramos, Trileriai

Filmo aprašymas: Moteris, paleista iš kalėjimo po bausmės už smurtinį nusikaltimą, grįžta į visuomenę, kuri atsisako atleisti jai už praeitį.

Mirtis palauks (2021)

IMDB reitingas: 7,5

Žanras: Nuotykiai, Trileriai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Bondas paliko aktyviąją tarnybą ir mėgaujasi ramiu gyvenimu Jamaikoje. Jo ramybė trunka neilgai, kai pasirodo jo senas draugas Feliksas Leiteris iš CŽV ir paprašo pagalbos. Misija išgelbėti pagrobtą mokslininką pasirodo esanti daug klastingesnė, nei tikėtasi, todėl Bondas patenka paslaptingo piktadario, ginkluoto pavojinga nauja technologija, pėdsakais.

Šang-Či ir dešimties žiedų legenda (2021)

IMDB reitingas: 7,8

Žanras: Fantastiniai, Nuotykiai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Shang-Chi turi susidurti su praeitimi, kurią manė palikęs užmarštyje, kai yra įtraukiamas į paslaptingos organizacijos „Dešimt žiedų“ tinklą.

Raudonasis pranešimas (2021)

IMDB reitingas: 7

Žanras: Komedijos, Kriminaliniai, Trileriai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Interpolo paskelbtas raudonasis pranešimas – tai pasaulinis perspėjimas, skirtas labiausiai ieškomiems asmenims medžioti ir sulaikyti. Tačiau kai įžūlus apiplėšimas suveda geriausią FTB profilerį ir du konkuruojančius nusikaltėlius, nežinia, kas nutiks.

Berniukas vardu Kalėdos (2021)

IMDB reitingas: 6,7

Žanras: Fantastiniai, Nuotykiai

Filmo aprašymas: Paprastas berniukas Nikolas leidžiasi į nepaprastą nuotykį snieguotoje šiaurėje, ieškodamas savo tėvo, kuris ieško legendinio elfų kaimo Elfhelmo. Pasiėmęs su savimi užsispyrusį šiaurės elnią Blitzeną ir ištikimą naminę pelę, Nikolas netrukus susitinka su savo likimu šioje stebuklingoje ir žavioje istorijoje, kuri įrodo, kad nėra nieko neįmanomo…

Venomas 2 (2021)

IMDB reitingas: 6,2

Žanras: Moksliniai, Nuotykiai, Veiksmo

Filmo aprašymas: Radęs šeimininko kūną tiriamojo reporterio Edžio Brocko kūne, ateivis simbiontas turi susidurti su nauju priešu – serijinio žudiko Kletuso Kasadžio alter ego „Carnage“.

tik, tik…Būm! (2021)

IMDB reitingas: 7,7

Žanras: Dramos

Filmo aprašymas: Artėjant 30-ajam gimtadieniui Džonatonas Larsonas, perspektyvus jaunas teatro kompozitorius, sprendžia meilės, draugystės ir menininko gyvenimo Niujorke problemas.

Paskutinė naktis Soho rajone (2021)

IMDB reitingas: 7,3

Žanras: Mistiniai, Siaubo, Trileriai

Filmo aprašymas: Jauna mergina, aistringai besidominti mados dizainu, paslaptingai patenka į 1960-uosius, kur susitinka su savo dievaičiu, akinančiu norinčiu tapti dainininku. Tačiau 1960-ųjų Londonas nėra toks, koks atrodo, o laikas, regis, griūva su neaiškiomis pasekmėmis.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: