Veidrodinė data 2023-11-11: ką reikia daryti šią dieną, kad pritrauktumėte sėkmę?


Numerologija lapkričio 11 d.

Lapkričio 11 d. yra veidrodinė data, tai yra stipri energetinė diena. Todėl numerologai pataria pasinaudoti proga drastiškai pakeisti savo ateitį ir pritraukti sėkmę visose gyvenimo srityse. Ką jie rekomenduoja dėl to daryti?

Kaip pritraukti sėkmę 11.11 d.?

Sugalvokite norą

Šią dieną galite išsakyti puoselėjamą norą ir jis tikrai išsipildys. Tačiau būtina laikytis vienos taisyklės. Jūsų kreipimasis į Visatą būtinai turi būti teigiamas. Pageidavimas neturėtų būti savanaudiškas ar piktas.

Pradėkite kažką naujo

Veidrodinė data – puikus metas ką nors pradėti, nesvarbu, ar tai būtų verslas, remontas, ar romantiški santykiai. Šiandiena suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis ir nuteiks pozityviai, taip pat atneš sėkmę.

Išreikškite dėkingumą ir paprašykite atleidimo

Numerologai tiki, kad veidrodinės datos yra puikus laikotarpis išreikšti dėkingumą. Šiandien turėtumėte padėkoti sau, Visatai arba žmonėms, kurie dėl jūsų padarė ką nors gero. Taip pat bus ne pro šalį paprašyti atleidimo už blogus poelgius ir rasti kompromisinius sprendimus. Svarbiausia šią dieną būti nuoširdžiam.

Padėkite kitiems

Lapkričio 11 d. svarbu padėti tiems, kuriems reikia paramos. Visata įvertins tokius veiksmus ir atneš jums sėkmę ateityje.

Linkėjimų kortelė

Veidrodinė data yra puikus metas sukurti norų kortelę. Tai koliažas, ant kurio reikėtų sudėti nuotraukas, simbolizuojančias jūsų norus. Taip pat galite žodžiais parašyti, ko tikitės ateinančiais metais.

Išeiti iš AMP versijos