Naujienos

„YouTube“ pašalins visą dezinformaciją apie skiepus nuo COVID-19

„YouTube“ pašalins visą turinį, kuriame skleidžiama dezinformacija apie visas PSO patvirtintas vakcinas, įskaitant vakcinas nuo COVID-19. Iš šios platformos bus pašalinti vaizdo įrašai, kuriuose teigiama, kad vakcinos yra pavojingos ir sukelia autizmą, vėžį ar nevaisingumą.

„YouTube“ platforma taip pat blokuos prieš skiepus nusiteikusių įkvėpėjų paskyras

„Mūsų gairėse jau draudžiama tam tikra medicininė dezinformacija. Jau seniai pašalinome turinį, kuriame propaguojamos kenksmingos priemonės, pavyzdžiui, kad terpentinas gali išgydyti ligas. COVID-19 pandemijos pradžioje kartu su ekspertais parengėme naują medicininės dezinformacijos politiką. Nuo praėjusių metų pašalinome daugiau kaip 130 000 vaizdo įrašų, kuriuose buvo pažeista COVID-19 vakcinų politika“, – sakoma „YouTube“ tinklaraščio pranešime.

Bendrovė teigė, kad asmeniniai atsiliepimai apie vakcinas, turinys apie naujus bandymus ir istoriniai vaizdo įrašai apie vakcinų sėkmę ar nesėkmes liks svetainėje.

„YouTube“ ėmėsi šio žingsnio po kritikos, kad nepakankamai kovoja su dezinformacija. Liepos mėnesį JAV prezidentas Joe Bidenas pareiškė, kad socialinė žiniasklaida daugiausia lėmė žmonių skeptišką požiūrį į skiepus, ir paragino spręsti šią problemą.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: