Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

10 patarimų, padėsiančių atgaivinti poros jausmus

Santykiai, kaip ir visa kita mūsų gyvenime, neveikia vien „autopiloto“ režimu – į juos būtina investuoti, skirti dėmesio ir laiko.

Pripažinkime, kad santykiai kartais atsiduria aklavietėje. Iš pažiūros pora gali atrodyti visiškai laiminga, tačiau, pažvelgę atidžiau, pamatysime du žmones, kurie nesijaučia patenkinti savo, kaip poros perspektyva ir nelabai žino, kaip kažką pakeisti.

Siūlome 10 paprastų patarimų, kurie gali padėti atgaivinti prigesusius poros jausmus.

 

10 patarimų – išbandykite!

SUSITIKITE SU LAIMINGOMIS POROMIS

Susipažinkite su kitomis laimingomis poromis, su kuriomis galėtumėte praleisti laiką – surenkite pikniką, keliaukite į paplūdimį, nueikite į kavinę. Bendravimas su kitomis poromis suteiks jums naujos patirties ir įkvėps optimistiškiau pažvelgti į savo poros bendrą ateitį.

PRIVERSKITE SAVO PARTNERĮ JAUSTIS YPATINGU

Leiskite jam ar jai žinoti, kad jūsų santykiai yra jūsų prioritetų sąrašo viršuje. Kiekvieną dieną sugalvokite įvairių būdų, kaip išreikšti, kad: „Tu esi man pats svarbiausias žmogus“.

KLAUSYKITĖS, KAD SUPRASTUMĖTE

Išmokite veiksmingai bendrauti. Tai reiškia, kad reikia tapti geru klausytoju. Dauguma žmonių klausosi norėdami tik atsakyti, jūs – norėdami suprasti.

ELKITĖS SĄŽININGAI

Ne visada viskas klostosi gerai. Kartais poroje atsiranda trintis, nesutarimai ir kt. Tokiais atvejais ypač svarbu stebėti savo intonaciją, nežeminti, nekaltinti partnerio. Prieš ką nors sakydami, paklauskite savęs: „Ar tai pagerins mūsų santykius, ar pablogins?” O jei vis tik suklydote, nepamirškite paprašyti atleidimo.

LEISKITE PARTNERIUI BŪTI SAVIMI

Išmokite priimti savo partnerį ir dėl to, kas jums patinka, ir dėl to, kas jums nepatinka. Gerbkite savo skirtumus. Leiskite partneriui būti savimi. Jei stengiamės priversti savo partnerį būti tokiu, kokio norėtume, vadinasi, mylime tik įsivaizduojamą asmenį.

SKIRKITE LAIKO SAU

Kiekvienam iš mūsų retkarčiais reikia pabūti vienam. Skirkite dieną tik sau ir pasimėgaukite savo draugija. Eikite pasivaikščioti, praleiskite dieną SPA centre, žaiskite parke su šunimi – atsipalaiduokite taip, kaip jums patinka.

NUSTEBINKITE SAVO PARTNERĮ

Padovanokite jam atviruką, kuriame parašytumėte, kaip jums patinka su juo leisti laiką… Padovanokite balioną vidury sunkios darbo savaitės, laukinių gėlių puokštę ar gurmaniškų šokoladinių saldainių dėžutę, kurią galėsite suvalgyti žiūrėdami romantišką filmą. Be abejo, galbūt kam nors gera dovana būtų išvalyti garažą ar sutvarkyti virtuvę? Visoks dėmesys yra tinkamas – svarbu, kad jis būtų nuoširdus.

10 patarimų – išbandykite

SUKURKITE INTYMUMĄ

Intymumas reiškia ne tik fizinį, bet ir emocinį prisirišimą. Skirkite laiko ir pasakykite partneriui apie savo emocinius ir fizinius poreikius. Aptarkite, ką galite padaryti kartu, kad juos patenkintumėte. Taip pat pasidalykite namų ruošos darbus. Bendri namų ruošos darbai reiškia ir didesnį intymumą.

IŠBANDYKITE KĄ NORS NAUJO

Drauge pertvarkykite kambarį arba dalyvaukite maisto gaminimo pamokoje. Nutraukite rutiną, sugalvokite ką nors naujo, kas padarytų jūsų gyvenimą įdomesnį.

PRALEISKITE DIENĄ KARTU

Skirkite savo dienotvarkėje dieną, kurią praleistumėte tik dviese.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *