11 kriterijų, pagal kuriuos verta rinktis antrąją pusę


11 kriteriju pagal kuriuos verta rinktis antraja puse

11 kriteriju pagal kuriuos verta rinktis antraja puse

“Kur buvo mano akys? Kaip galėjau pasirinkti šį žmogų?” – ar kada nors uždavėte sau šiuos klausimus? Norint išvengti tų pačių klaidų naujuose santykiuose, pravartu išanalizuoti savo ankstesnę patirtį. Renkantis partnerį verta nepamiršti kai kurių pagrindinių kriterijų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

11 svarbiausių kriterijų

Juokas. susiraskite žmogų, kuris nuoširdžiai juokiasi iš jūsų pokštų (vadinasi, turi panašų humoro jausmą) ir nežiūri į gyvenimą pernelyg rimtai. Patikėkite, bendras juokas gali būti geriausia išeitis iš daugelio nereikalingų ginčų.

Patrauklumas. Žinoma, tai negarantuoja ilgų ir laimingų santykių, tačiau labai svarbu, kad partneris jus trauktų.

Bendravimas. Ieškokite žmogaus, su kuriuo galėtumėte pasikalbėti apie viską pasaulyje, o ypač aptarti bet kokius “nepatogius” jausmus ir bet kokią sudėtingą situaciją.

Platus mąstymas. Ilgalaikiams santykiams labai svarbu, kad partneris nesmerktų kitų ir apskritai neskubėtų teisti, ypač jei pats esate lankstaus mąstymo.

Prieinamumas. Ieškokite žmogaus, kuris su jumis užmegztų fizinį, intelektualinį ir emocinį ryšį. Toks žmogus neverčia jūsų spėlioti, ką jis norėjo pasakyti. Jums nereikės sukti galvos, kas vyksta tarp jūsų. Viskas bus visiškai aišku ir suprantama.

Susidomėjimas. Svarbu, kad jūsų partneris domėtųsi tuo, kas vyksta jūsų gyvenime. Be abejo, jis taip pat turi turėti savo interesų.

Intymumas. Seksas, kaip ir patrauklumas, nėra santykių esmė, tačiau vienas iš svarbesnių jų ingredientų. Pasistenkite rasti žmogų, su kuriuo sutariate šiuo klausimu.

Konstruktyvi kritika. Jūsų užduotis – susirasti žmogų, kuris sugebėtų sąžiningai, bet teisingai pateikti pastabas, kad galėtumėte augti ir tobulėti, ir kuris pats norėtų išklausyti kritiką.

Priėmimas. Ilgalaikiuose santykiuose labai svarbu, kad jūs ir jūsų partneris priimtumėte ir mylėtumėte vienas kitą tokius, kokie esate, nesitikėdami, kad žmogus esantis šalia jūsų vieną dieną pasikeis.

Blaivus santykių ir šeimos gyvenimo suvokimas. Svarbu suvokti, kad iš pasakų pažįstamas “ilgai ir laimingai” neįvyksta savaime. Laimingam gyvenimui kartu reikia darbo, o tobulo sielos draugo tiesiog nėra. Santykiai visada yra procesas, o ne rezultatas, todėl tobulumo, greičiausiai, neįmanoma pasiekti. Turite būti tam pasiruošę.

Palaikymas. Ieškokite žmogaus, kurio apkabinimas galėtų praskaidrinti net ir prasčiausios dienos pabaigą, su kuriuo galėtumėte rasti palaikymą ir paguodą.

Žinoma, net jei potencialus partneris atitinka visus pirmiau išvardytus kriterijus, tai dar negarantuoja, kad santykiai su juo tęsis visą gyvenimą. Žmonės keičiasi ir to neįmanoma išvengti. Tai, kas iš pradžių gali atrodyti patrauklu, vėliau gali tapti pagrindine kivirčų priežastimi.

Pagrindinė jūsų užduotis – tačiau tam reikia atskiro išsamaus pokalbio – užmegzti santykį su savimi, nes tai žmogus, su kuriuo teks praleisti visą gyvenimą. O jei yra žmogus, kuris turi bendrų troškimų, siekių, pažiūrų ir gyvenimo planų, suteikite jam ar jai šansą ir pažiūrėkite, kur tai nuves.


Taip pat skaitykite:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos