16 kasdienių psichologinių triukų

16 kasdieniniu psichologiniu triuku

16 kasdieniniu psichologiniu triuku

Naudojant paprastas gudrybes galima sudominti pokalbio partnerį, sušvelninti viršininko rūstybę, „prisijaukinti“ verslo partnerius ir net priversti juos jus įsimylėti.

Šį psichologinių technikų sąrašą patvirtina praktika. Kai kurie iš jų net gali būti panašūs į manipuliaciją. Įdomu? Panagrinėkime juos įdėmiau.

Kasdieniai psichologiniai triukai

Susitikimo pradžioje atkreipkite dėmesį į vieno iš susirinkusiųjų akių spalvą. Ši technika padeda užmegzti optimalų akių kontaktą, kuris pašnekovams rodo jūsų draugiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Žmonės geriausiai prisimena tai, kas įvyko dienos pradžioje ir pabaigoje, o viskas, kas buvo tarp jų, yra daug mažiau įsimenama. Todėl planuodami svarbaus pokalbio laiką stenkitės būti pirmieji arba paskutiniai kandidatų sąraše.

Pokalbyje dalyvaujančių žmonių pėdų padėtis gali išduoti jų emocijas. Pavyzdžiui, jei prieinate prie dviejų pažįstamų, o jie tik pasisuka į jus kūnu ir laiko kojas toje pačioje padėtyje, akivaizdu, kad jūs jų nedominate. Taip pat, jei jų batų ar batelių priekiai nusisuka nuo jūsų, tai reiškia, kad jie nori kuo greičiau palikti jus vieną.

Kai grupė žmonių juokiasi, kiekvienas instinktyviai meta žvilgsnį į tą asmenį, kuris jam atrodo simpatiškiausias. Beje, tai puikus būdas pastebėti darbinius romanus.

Jei norite gauti sąžiningą atsakymą į klausimą, o pašnekovas išsisukinėja, padarykite pauzę, kaip tai daro kvalifikuoti terapeutai. Kurį laiką pabūkite tyloje ir toliau žiūrėkite šiam žmogui į akis. Paprastai žmogus pasijunta nepatogiai ir stengiasi užpildyti pauzę.

Jei jaučiate, kad jūsų viršininkas yra jumis nepatenkintas, atsisėskite šalia jo. Jūsų artumas sumažins jo agresijos/pykčio lygį.

Jei paprašysite žmonių nedidelių paslaugų, jie pradės jums simpatizuoti. Tai psichologinis mechanizmas: labiau vertiname žmones, jei jais bent kartą buvo pasirūpinta.

Pasistenkite įsiminti asmens vardą pirmą kartą jį sutikę ir vėliau jį naudokite. Tai padės jam ar jai jus pamėgti.

Psichologiniai triukai

Neįkyrus kitų žmonių gestų atspindėjimas padeda įtvirtinti pasitikėjimą. Svarbiausia nepersistengti.

Eidami minioje stenkitės žiūrėti į tarpus tarp žmonių, o ne į pačius žmones. Tai priverčia žmones duoti kelią priešais jus.

Pasimatymai, kupini adrenalino, pavyzdžiui, važiavimas amerikietiškais kalneliais, siaubo filmo žiūrėjimas ar skrydis lėktuvu, stimuliuoja smegenyse esančius susijaudinimo centrus ir priartina jus prie aistros objekto.

Stenkitės nepradėti sakinių žodžiais “manau” ir “mano nuomone”. Tai savaime išplaukia iš jūsų kalbos, tačiau pabrėžia nereikalingą nesaugumą.

Geriausias būdas mokytis – mokyti patiems. Jei sužinojote ką nors naujo arba įgijote naujų įgūdžių, pasistenkite jais pasidalyti su kitais.

Žmonėms svarbus jų pačių savęs vertinimas. Stenkitės suprasti, kaip kiti jus mato savo akimis.

Jei jūsų darbas – aptarnauti klientus, pasistatykite veidrodį už nugaros. Tai leis savo eilės laukiantiems žmonėms mažiau nuobodžiauti ir pykti.

Susitikote su žmogumi, kuriam norite įtikti? Tada kuo vaizdingiau ir emocingiau parodykite susitikimo su juo džiaugsmą. Kitą kartą susitikus jis mėgausis jumis beveik taip pat intensyviai.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version