18 klausimų, padėsiančių geriau pažinti savo tėtį

geriau pažinti savo tėtį

Kol buvome vaikai, visi pokalbiai su tėčiais dažniausiai sukosi apie mus: mūsų poreikius, problemas ir troškimus. Klausinėjome jų apie tai, kaip veikia pasaulis, bet retai domėjomės jais pačiais. Dabar, kai esame suaugę, turime galimybę pažinti savo tėčius kaip įvairiapusius, galbūt kartais net netikėtus sprendimus priėmusius/priimančius žmones.

Kada jis suprato, kad nori susituokti? Koks buvo jo tipiškas penktadienio vakaras, kai jam buvo 17 metų? Ką jis veikė tą dieną, kai gimėte? Kokiame laikotarpyje jo gyvenimas buvo įdomiausias?

Jei jūsų gyvenime vis dar yra tėtis, nepraleiskite progos sužinoti apie jį daugiau. Pasirinkite savaitgalį, kurį praleisite kartu, ir surenkite tikrą “interviu su įdomiu žmogumi”. Šie 18 klausimų padės jums dar geriau pažinti savo tėtį ir pamatyti jį visiškai naujoje šviesoje.

KLAUSIMAI, KURIE GALĖTŲ TAPTI ILGO IR ĮDOMAUS DIALOGO PRADŽIA

Per tokį pokalbį su savo tėvu galite atrasti ir bendrų, jus jungiančių dalykų, ir sužinoti apie tą jo gyvenimo laikotarpį, kai jūsų dar nebuvo. Kuo vyresnis jūsų tėtis, tuo įdomiau jam bus pačiam išgyventi/prisiminti savo praeitį.

Exit mobile version