Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

3 svarbiausios santuokos paslaptys – sužinokite, kaip išsaugoti meilę ilgalaikiuose santykiuose

Kai įsimylime, nuo siautėjančių hormonų pametame galvą: užmerkiame akis prieš partnerio trūkumus, pernelyg optimistiškai žiūrime į būsimos šeimos ateitį ir neįvertiname neišvengiamų bendro gyvenimo sunkumų. Tačiau po santuokos prasideda neramumų laikotarpis, kurį sunku numatyti iš anksto. Ką reikia žinoti, kad jūsų santuoka būtų laiminga?

Jei norite, kad jūsų santykiai išliktų laimingi ir tęstųsi visą gyvenimą, būtų neblogai, jei galėtumėte užkirsti kelią problemoms, kol jos dar neiškilo. Būtent todėl pateikiame tris laimingos santuokos paslaptis, kurias verta žinoti visiems, kurie ruošiasi tuoktis.

3 laimingos santuokos paslaptys

AISTRA BLĖSTA, BET JĄ GALIMA IŠLAIKYTI

Seksualinis gyvenimas negali visą laiką išlikti toks pat, koks buvo pirmosiomis bendro gyvenimo savaitėmis, mėnesiais ar net metais. Vieną dieną seksualiniai partnerių poreikiai vienas kito atžvilgiu ima blėsti – toks nuosmukis laikomas ilgalaikių santykių norma.

Nors bėgant metams aistra ir abipusė trauka atvėsta, abipusės meilės ugnį galite išlaikyti gyvą ir vėl ir vėl ją įžiebti.

Kaip tai padaryti?

Prisiminkite, kas santykių pradžioje kurstė jūsų aistrą, ir pabandykite tai atkurti dar kartą, net jei nėra ypatingo noro ar nuotaikos.

Dažniau darykite romantiškus dalykus. Reguliariai kurkite malonias staigmenas savo partneriui ir leiskite jam žinoti, kad tikitės to paties.

Rizikuokite. Leiskite sau atsiverti ir būti pažeidžiamiems tiek miegamajame, tiek už jo ribų. Išbandykite naujus dalykus kartu su partneriu, net jei iš pradžių jausitės nepatogiai. Už drąsą bus atlyginta aistra, kuri neišblės daugelį metų.

KONFLIKTAI SANTYKIUOSE YRA NEIŠVENGIAMI, BET NE VISADA DESTRUKTYVŪS

Jūsų partneris pyks, piktinsis ir skųsis jumis, o jūs taip pat kartais patirsite šiuos jausmus. Kiekviena neigiama emocija suteikia galimybę aptarti nesutarimus, išklausyti vienas kitą ir galiausiai dar geriau suvokti savo abipusę meilę bei nuspręsti pagerinti savo santykius.

Kaip tai padaryti?

Atvirai ir sąžiningai kalbėkite apie problemas. Neleiskite, kad laikini blogi jausmai sugriautų santykius.

Išklausykite partnerio skundus ir pretenzijas ramiai ir be abipusės agresijos. Matydamas, kad atidžiai klausotės, partneris greičiausiai sušvelnins savo pyktį ir bandys švelniau ir nuoširdžiau išreikšti savo jausmus.

KONFLIKTAI SANTYKIUOSE YRA NEIŠVENGIAMI

MEILĘ REIKIA ĮRODINĖTI KASDIEN, BET TAI NĖRA SUNKU

Abipusė trauka santuokoje palaikoma abipusiu prieraišumo rodymu. Svarbu rodyti vienas kitam prisirišimo ir meilės ženklus kasdien, ne tik kartą per metus ar per šventes.

Kaip tai padaryti?

Reguliariai išeikite kur nors kartu – tik jūs dviese. Kiekvieną savaitę kartu nueikite į kokį nors renginį ar vakarėlį. Tokie pasimatymai sustiprina santykius.

Dažniau sakykite komplimentus partneriui. Ieškokite priežasties pasakyti komplimentą, net jei tenka jį sugalvoti.

Švęskite teigiamus santykių aspektus. Skausmas visada patraukia mūsų dėmesį, todėl tiek vyrai, tiek moterys dažnai linkę sutelkti dėmesį į neigiamus santykių aspektus. Kad įveiktumėte šią tendenciją, turite sąmoningai ir tikslingai atkreipti dėmesį į teigiamus dalykus ir visada dėkoti partneriui už jo meilės ir rūpesčio apraiškas.

Jei manote, kad išlaikyti meilės ugnį ir abipusę trauką santuokoje bus lengva, teks skaudžiai nusivilti. Stenkitės, palaikykite santykiuose meilės ir aistros ugnį ir neatimkite iš savęs ilgų laimės ir romantikos metų.

MEILĘ REIKIA ĮRODINĖTI KASDIEN

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *