Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

4 klausimai, padėsiantys suvokti tikruosius savo gyvenimo tikslus

Retkarčiais, nemaža dalis žmonių, pradeda galvoti, kad gyvena ne savo gyvenimą, kad viskas, ką daro, yra neįdomu ir beprasmiška. Kaip sužinoti, ar einate teisingu keliu? Į šį klausimą padės atsakyti Julian Hayes – sveikatos, kūrybiškumo ir verslo konsultantas.

Šiame technologijų amžiuje gauname per daug informacijos apie tai, ką daro ir kuo užsiima kiti. Neretai visuomenė, šeima, ar partneriai primeta savas idėjas bei stereotipus.  Dėl to prarandame save kaip asmenybę, pamirštame, kas esame ir ko norime.

Taip buvo ir su manimi. Gyvenau Niujorke, studijavau medicinos universitete. Po šešių mėnesių studijų pajutau, kad kažko trūksta, supratau, kad vadovaujuosi privalomuoju scenarijumi, užuot realizavęs savo norus.

Aš išėjau iš universiteto, norėdamas sujungti dvi aistras: sveiką gyvenimo būdą ir rašymą. Atrodytų, kodėl gi ne iškart pasirinkus šį kelią? Atsiduoti mėgstamai veiklai nėra lengva. Teisingi sau užduoti klausimai padėjo pasirinkti ir pakeisti asmeninio augimo kryptį. Tikiuosi, kad jie padės ir jums.

KUO AŠ NORIU BŪTI?

Nesiryžau mesti universiteto, norėdamas tęsti abejotiną rašytojo ir konsultanto karjerą, kol supratau, kad mano laikas nėra neribotas. Supratę, kad gyvenimas nėra begalinis, galite susitelkti ties tuo, ko norite. Pagaliau jūs pradedate gyventi savo gyvenimą pilnavertiškai ir išgyvenate jį visu 100%, nepaisant baimių ir išankstinių nuostatų. Jei darote tai, kas prieštarauja jūsų vertybėms, arba dėl ko vėliau gailėsitės, sugalvokite planą, kuris padės pakeisti jūsų gyvenimo kryptį. Būkite kantrūs ir atkaklūs, pokyčiams reikia laiko.

kuo as noriu buti

KODĖL MAN TO REIKIA?

Dažnai norus ir požiūrį į pasaulį riboja vidinis „programos kodas“. Viskas, ką matome, girdime ir darome, suvokiama atsižvelgiant į kodeksą, kuriame pateikiamos idėjos apie mus supantį pasaulį ir būsimą gyvenimą. Ar norite, kad tėvai didžiuotųsi jūsų karjera, ar kad jūsų gyvenimo pasirinkimą įtakotų bendraamžių konkurencija? Ar gyvenimas, kurį gyvenate, yra jūsų, ar kažkieno kito?

Dar keli klausimai:

  • Ar esu patenkintas savo darbu? Ar jis užpildo mano gyvenimą prasme?
  • Ar mintys apie darbą mane įkvepia ar suerzina?
  • Ką noriu gauti iš išorinio pasaulio?
  • Kaip norėčiau jaustis?

KAIP AŠ JAUČIUOSI?

Šiame pašėlusiame pasaulyje žmonės dažnai aukoja savo sveikatą dėl pinigų ir karjeros. Paklauskite savęs: ar laikau save svarbiausiu prioritetu? Pradėkite nuo mitybos optimizavimo. Turėsite daugiau energijos, būsite produktyvesni ir mėgausitės geresne gyvenimo kokybe.

Savo gyvenimo tikslai

DĖL KOKIŲ PRIEŽASČIŲ MANE TURĖTŲ PRISIMINTI?

Darant prielaidą, kad rytoj jūsų nebebus, ką galite pasakyti apie savo gyvenimą? Ar jis jus tenkina? Žinau, kad šis klausimas skamba keistai ir miglotai, tačiau jis padeda suvokti tikruosius savo norus ir priimti teisingus sprendimus.

Kaip norėtumėte, kad jus prisimintų? Ką norėtumėte išgirsti apie save? Kaip manote, kaip žmonės jausis, kai jūsų nebus? Pagalvojus apie tai, galėsite aiškiau suprasti, kas iš tiesų esate. Skirkite 10 –15 minučių ir parašykite savo galimą nekrologą. Tegul visos jame aprašytos savybės ir nuopelnai tampa kompasu jūsų tolimesniame sąmoningame gyvenime.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *