5 emociškai nestabilaus vyro, kuris sudaužys jūsų širdį, požymiai


Emociskai nestabilus vyras

Ar verta savo gyvenimą, nors ir trumpam, susieti su žmogumi, kuris tiesiog negeba kurti sveikų ir tvirtų santykių? Ir kaip šis nesugebėjimas atpažįstamas?

Žinoma, neturėtumėte laikyti blogais visų vyrų, kurie yra emociškai nestabilūs, ir, be abejo, neturėtumėte jų demonizuoti. Jie nesugeba užmegzti ir palaikyti sveikų santykių su kitais žmonėmis, nes jų santykiai su savimi yra itin įtempti bei sudėtingi. Norėdami tapti patikimi jums, jie pirmiausia turi tapti patikimi sau. Ir norint to pasiekti, jie turės labai pasistengti. Deja, bet niekas neprivers jų to daryti, kol jie patys to nenorės.

Todėl, jūsų pačių labui, siūlome atkreipkite dėmesį į penkis požymius, kurie padės atpažinti emociškai nestabilų vyrą, su kuriuo jums – ne pakeliui.

JIS PASITIKI VISAIS, IŠSKYRUS SAVE

Pasitikėjimo savimi stoka yra emocinės traumos požymis, dažniausiai – patirtos vaikystėje. Vaikystėje patirtos traumos dažnai verčia žmones atsisakyti savęs ir savo poreikių, kad išgyventų. Suaugę jie, tiesiogine prasme, atiduoda savo jėgas visiems aplinkiniams ir nuo to kenčia. Jums gali būti malonu pajusti jo pasitikėjimą. Tačiau paklauskite savęs: ar šis pasitikėjimas grindžiamas ypatingu intymumu, kuris atlaikė laiko išbandymą, ar tuo, kad šis žmogus yra tiesiog labai nesaugus? Antruoju atveju pasitikėjimas neturi nieko bendra su jumis – tai tik negyjančių psichologinių žaizdų pasekmė.

Kodėl nepasitikėjimas savimi reiškia, kad šis asmuo jus įskaudins? Nes jis lengvai pasiduoda menkiausiai įtakai. Jis neturi savo moralinių gairių – jos dar nėra jam suvokiamos. Būtent todėl, geriau pasikliauti žmogumi, kuris gali pasikliauti ir savimi. Toks žmogus, jei reikės, galės padėti ne tik sau, bet ir jums.

Emociskai nestabilus vyras pasitikejimas savimi

JIS NUOLAT SKUNDŽIASI SAVO SVEIKATA

Tai nereiškia, kad menkiausias negalavimas ar kokia nors diagnozė turėtų jus nedelsiant išgąsdinti. Tačiau žmogus, kuris nuolat skundžiasi savo sveikata ir įtaria visas galimas ligas, nėra geriausias kandidatas artimų santykių kūrimui. Dažniausiai įprotis be reikalo nuogąstauti dėl savo fizinės būklės kalba apie žemą savivertę ir apie tai, kad visa žmogaus energija bus eikvojama bandant susidoroti su kokia nors paslaptinga liga, o ne santykių kūrimui ir stiprinimui. Tikėtina, kad dabar jam tikrai reikia susikoncentruoti tik į save.

JIS NAUDOJA „DOPINGĄ“

Alkoholis, receptiniai vaistai, netgi persivalgymas yra nerimą keliantys simptomai. Žmogus, priklausomas nuo „dopingo“, nepajėgia užmegzti tikro intymumo su kuo nors kitu, nes patogiai jaučiasi tik ką nors panaudojęs. Tai keičia jo nuotaiką, sukuria dirbtinę asmenybę.

Kuo dažniau žmogui reikia naujos „dozės“, tuo silpnesnė jo emocinė būsena. Deja, bet priklausomybė visada bus pirmoje vietoje.

JIS TURI DAUG PATIRTIES SU „BLOGAIS“ SANTYKIAIS

Jei turite galimybę susipažinti su ankstesniais partnerio santykiais – padarykite tai. Ar jis ne kartą leido kitiems elgtis su juo nepagarbiai ir ilgai išbuvo santykiuose, kuriuose nuolat jautėsi blogai? Tai rodo, kad jis nevertina savęs ir mano, kad nėra vertas meilės ir pagarbos. Kuo nevertingesniu jis save laiko, tuo labiau jam reikės jūsų patvirtinimo apie jo vertę. Deja, bet jūs niekada negalėsite užpildyti šios „juodosios skylės“, net jei stengsitės iš visų jėgų.

JIS MATO GYVENIMĄ TIK JUODAI

Jei žmogus į gyvenimą žiūri pro galimos nesėkmės filtrą – jis taip pat žvelgs į jus ir jūsų santykius. Emocinis nestabilumas nepadaro žmogaus blogo ar pasmerkto vienatvei, tai reiškia tik tai, kad dabar jam reikia susikoncentruoti į save ir savo proto būseną. Ir tai daryti tik savo noru, o ne jūsų nurodymu ir ne su jūsų pagalba. Deja, kad ir kaip liūdnai tai beskambėtų, nereikia laukti, kol jis pagaliau pasikeis, tegul jis pats susitvarko su savo gyvenimu.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš AMP versijos