6-ios priežastys, kodėl verta žengti pirmą žingsnį


verta žengti pirmą žingsnį

Vyras, kuris jus traukia, nesiima iniciatyvos. Ką daryti: laukti stebuklo ar perimti iniciatyvą į savo rankas?

Daugiau nebesėdėkite ir nelaukite, kol ateis išsvajotasis princas, atliks serenadą ir paprašys jūsų rankos. Moterys turi tokias pačias galimybes kaip ir vyrai. Jei jums kas nors patinka, paprašykite jo telefono numerio, pakvieskite į pasimatymą arba tiesiog flirtuokite tol, kol užkariausite jo širdį.

 

Nedvejokite imtis iniciatyvos, nes taip jūs:

Jei susitikinėjate tik su tais vyrais, kurie patys imasi iniciatyvos, turite ribotas galimybes. Kur kas protingiau pačiai išsirinkti patinkantį vaikiną ir jį užkalbinti.

 

Tik pagalvokite apie visą tą laiką, kurį sugaištate žiūrėdama į patrauklų vyrą kitame restorano gale. Tikitės, kad jis supras užuominą ir prieis… Tačiau jei pati žengsite šį žingsnį, sutaupysite daug laiko ir energijos. Prieikite ir užmegzkite pokalbį – taip iškart sužinosite, ar jis vertas jūsų laiko.

Norint užmegzti ryšį su nepažįstamu vyru, turite pasitikėti savimi, nes nežinote, ar jam patinkate/patiksite. Taip elgtis reiškia rizikuoti ir tikėti savimi. Vertinkite ir ugdykite šias savybes, jos padės ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime.

 

Kai kurie vyrai yra pavargę nuo to, kad juos vis atstumia. Juos itin nudžiugins tai, kad šį kartą iniciatyvos imsitės jūs. To dėka jis galės atsipalaiduoti ir tiesiog būti savimi. Taip jo akyse atrodysite daug kartų pranašesnė už kitas moteris.

 

Jei jau trejus metus dūsaujate dėl vyro, metas žengti pirmą žingsnį. Jei jis atsakys tuo pačiu – puiku. Jei ne? Tada galėsite pagaliau jį pamiršti.

 

Kuo daugiau bendrausite su priešingos lyties atstovais, tuo geriau suprasite, kokių savybių ieškote partneryje, taigi, tuo greičiau rasite tą vienintelį. Priartėti prie nepažįstamojo, ypač jei jis jus itin traukia, yra baugu. Tačiau jei tarp jūsų įsižiebs kibirkštis, visi rūpesčiai išgaruos. Jei, vis tik, jis neatsakys teigiamai, tiesiog pereikite prie kito kandidato.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos