Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

7-ios priežastys įsimylėti intravertą

Iš pirmo žvilgsnio intravertai atrodo uždari ir atsiriboję nuo visuomenės. Vis tik, tai klaidinantis įspūdis. Kodėl? Panagrinėkime įdėmiau.

Intravertai: gyvenimas savo tempu

Greitame ir itin socialiame šiandieniniame pasaulyje intravertai atrodo nenatūralūs. Mes jų nesuprantame ir nepakankamai vertiname. Mes manome, kad intravertas yra uždaras ir drovus žmogus… Bet ar tikrai?

Intravertas tikrai nemėgsta eikvoti energijos paviršutiniškiems pokalbiams ir trumpalaikiams ryšiams. Tai nereiškia, kad jis neturi ką pasakyti. Priešingai, jis turi daug ką pasakyti, bet nori kalbėti tik apie tai, kas svarbu.

Jis negali būti vadinamas nuobodžiu. Jei jis įsileis jus į savo sielą, atsidursite pasaulyje, apie kurio egzistavimą nė nenutuokėte. Jei toks žmogus jus pamilo (o jūs – jį) ši patirtis bus nepamirštama todėl, nes  šie žmonės:

GERAI PAŽĮSTA SAVE

Jie gyvena intensyvų vidinį gyvenimą. Jie daug laiko praleidžia vidinio pasaulio labirintuose ir puikiai save pažįsta. Savęs pažinimas yra artimas intraverto draugas.

Tokie žmonės visapusiškai suvokia, analizuoja, kodėl jie tapo tokie, kokie yra. Būtent dėl šio gebėjimo, jie gerai supranta ir kitus. Kai intravertas siekia nuoširdžiai susipažinti (suvokti mylimo žmogaus savitumą) su antrąja puse – jis negaili tam pastangų.

GERAI PAZISTA SAVE

NEMĖGSTA PAVIRŠUTINIŠKUMO

Intravertas siekia, kad jo antroji pusė nebijotų ir nesigėdytų  parodyti savo tikrojo „aš“. Jis nepakenčia tuščių pokalbių ir paviršutiniškų santykių. Jis nuoširdžiai nori sužinoti, kas jus ramina, kas neleidžia užmigti, iš kur atsirado randas ant kelio, ko tikitės, apie ką svajojate, ko bijote ir iš kur kilo šie troškimai, viltys ir baimės.

NUOLAT STEBI

Tiesa, intravertai dažnai būna tylūs. Bet tylėdami jie įdėmiai stebi jūsų veiksmus, įsidėmėdami kiekvieną žodį, kiekvieną pokalbį ir akimirką, praleistą su jumis.

GIRDI IR SUPRANTA

GIRDI IR SUPRANTA

Kai šis asmuo siekia pažinti jūsų tikrąjį “aš” – jis tai daro nuoširdžiai ir supratingai. Kadangi jis turi labai išlavintą intuiciją – puikiai supranta jūsų emocijas ir nesmerkdamas prie jų prisitaiko.

YRA PRISIRIŠĘ PRIE SAVO PARTNERIO

Santykiuose intravertai yra itin išrankūs ir išmintingai renkasi antrąsias puses. Jei intravertas nusprendė būti kartu su jumis, jis nuodugniai apgalvojo ir pasvėrė šį sprendimą. Tai reiškia, kad šalia jūsų jis jaučiasi ramiai ir patogiai. Jis jaučia, kad gali jumis pasitikėti ir būti savimi. Jo nuomone – jūs esate ypatingas ir unikalus žmogus. Jis rūpinsis jumis ir niekada nenustos jūsų vertinti.

NEVENGIA ATVIRŲ POKALBIŲ

Jie nėra labai kalbūs su žmonėmis, kurių gerai nepažįsta, taipogi nepakenčia tuščių pokalbių. Tačiau jei jie jaučiasi gerai su jumis – visiškai atsiveria. Jei intravertai turi ką svarbaus pasakyti – tai ir padarys.

Kai intravertas jums nuoširdžiai atsiveria – tai galima vadinti pasitikėjimo ir prieraišumo ženklu. Šie žmonės neatskleidžia savo sielos pirmam sutiktam žmogui. Jei jie myli, jie myli visa širdimi.

Intravertai gerbia jūsų gyvenimą už santykių ribų ir vertina jūsų nepriklausomybę. Jie žino, kad jūsų pasaulis nėra susijęs vien su jais. Jiems taip pat svarbu, kad išliktumėte savimi. Jie neverčia rinktis tarp meilės ir draugystės, šeimos, tikslų, pomėgių ir karjeros.

NEVENGIA ATVIRU POKALBIU

GERBIA ASMENINĘ ERDVĘ

Jiems reikia pabūti vieniems su savimi, kad atsipalaiduotų, pasisemtų energijos ir susidėliotų mintis.  Kai jums reikės padaryti tą patį – jie supras jūsų norus ir jų paisys. Intravertai nepriims jūsų vienatvės poreikio kaip įžeidimo.

Intravertai turi lakią vaizduotę, todėl tarp jų yra daug kūrybingų žmonių. Neretai galite sutikti intravertą rašytoją, filosofą ar menininką.

Intravertų sielose gyvena neištirti pasauliai, jų širdyse šėlsta vandenynai. Be to, jie yra vieni aistringiausių, supratingiausių ir rūpestingiausių meilužių.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai