Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

9-ios frazės, kurių vyrai negali pakęsti

Šios frazės sudėtingos tuo, kad moters ausiai jos neskamba nemandagiai ar įžeidžiančiai. Kas blogo, jei sakote: „Gerai, aš pati tai padarysiu” arba „Būk vyras!”? Jos žeidžia vyro ego! O kaip – paaiškinsime.

Jei jau kartą tai pasakėte, pasistenkite to nebekartoti.

Frazės, kurių vyrai negali pakęsti

„GERAI, GERIAU TAI PADARYSIU PATI”

Patarimas: jei paprašėte vyro sutvarkyti čiaupą arba tiesiog paprašėte, kad jis paskambintų kam nors, kas jį sutvarkytų, suteikite jam galimybę tai padaryti pačiam.

„Net jei jūsų partneris kelis kartus pamiršo tai padaryti, tikėtina, kad jis tikrai nori jums padėti”, – sako šeimos psichologė Ann Crowley. – „Leiskite jam išsaugoti savo „veidą“, nesakykite: „Gerai, geriau tai padarysiu pati”. Tai bauginanti frazė. Vyrui tai reiškia, kad nemanote, jog jis apskritai gali ką nors padaryti, ir jums jo nereikia.

Vyrų frazės

„GALĖJAI NUMANYTI…”

Šie skaudūs žodžiai neskatins jo veikti, nes reikalaujate beveik neįmanomo.

„Moterys sutaupys daug laiko ir nervų, jei tiesiog pripažins, kad vyrai nemoka skaityti tarp eilučių, ir nedarys prielaidų”, – sako klinikinis psichologas Ryanas Hovesas. – Jie nebuvo tam sukurti ir jų negalima perauklėti. Tiesiog tiesiai pasakykite, ką norite, kad jis darytų.

„MUMS REIKIA PASIKALBĖTI”

Jokie kiti žodžiai negali įvaryti tiek baimės į žmogaus širdį, kiek ši iš pažiūros nekalta frazė. Tai rimtų pokalbių, skundų ir kritikos pranašas.

Ar žinote, ką jis padarys? „Jis manys, kad yra nevykėlis ir bandys pabėgti”, – sako šeimos terapeutė Marcia Berger. – O jūs norėjote priešingai – susėsti ir pasikalbėti.”

 

„BŪK VYRAS!”

Savo ir jo labui – nevartokite šių žodžių. Tai šiurkštus išpuolis prieš jo tapatybę, jo vyriškumo ir priklausymo didžiajai veikėjų, gynėjų, statytojų ir išradėjų genčiai kvestionavimas.

Vyrai ir jų frazės

„SUSITVARKYK PO SAVĘS. AŠ NESU TAVO MAMA!”

Būkite kūrybinga ir raskite subtilesnį būdą, kaip įtikinti jį padėti daiktus ten, kur jiems priklauso, arba į šiukšliadėžę. Sakydama, kad jam vis dar reikia motinos, galite pati to nežinodama pataikyti į tikslą – priminti jam, kaip jam buvo gera su ja.

„AR VĖL EINI SUSITIKTI SU DRAUGAIS?”

Nežiūrėkite į tai kaip į grėsmę savo santykiam, – sako Hovesas. Žinoma, kartais išėjimas su vaikinais į futbolo klubą tėra eufemizmas, reiškiantis geras išgertuves, tačiau daugumai vyrų išėjimas su draugais – tai galimybė bendrauti kaip lygus su lygiu, keistis nuomonėmis ir berniukiškais galios ir statuso simboliais.

Tokie bernvakariai turi ir jums skirtų premijų. Kartais, išklausęs visų draugų pasakojimų, jūsų partneris padaro išvadas, ar jis yra geras vyras. Ir dėl tokios intensyvios vyriškos draugijos jis pasiilgsta jūsų draugijos.

„AR MANAI, KAD JI MIELA?”

Pastatote jį į situaciją, kai negalite gauti teisingo atsakymo. Vyrų prigimtis yra tokia, kad jie visada nužiūrinėja patraukliausią merginą. Šiuo atveju jis taip pat gali būti jau ją „apžiūrėjęs“. Dabar jis turi sugalvoti, kaip sujungti du vienodai teisingus teiginius – kad mergina graži ir kad jis myli jus, o ne ją.

 

„O, KOKS PILVUKAS!”

Turite atsargiai atkreipti dėmesį į jo išvaizdos pokyčius, nes vyrai, priešingai nei mes, neturi įpročio save nekaltai pašiepti. Ne viskas turi būti išsakoma, kartais lengviau pereiti tiesiai prie veiksmų. Būtų daug naudingiau, jei vieną būtumėte kartu parke ir praleistumėte ten kelias valandas arba jei savaitgalį pasiimtumėte dviračius ir išvažiuotumėte pasivažinėti.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *