Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Antrasis pasimatymas: 3 klaidos, kurių reikia vengti

Sakoma, kad pirmasis pasimatymas yra svarbiausias iš visų pasimatymų. Kruopščiai tam ruošiatės, renkatės žodžius ir stengiatės padaryti įspūdį. Antrasis pasimatymas nekelia tiek nerimo. Esate labiau atsipalaidavę. Manote, kad esate vienas kitam įdomūs, kažką žinote apie savo partnerį, gebate vystyti bendrą kalbą ir regite bendrus interesus. Trumpai tariant, prieš antrąjį pasimatymą jaučiatės daug labiau pasitikintys savimi ir atsipalaidavę.

Vis tik, galima teigti, kad antrasis pasimatymas yra svarbesnis už pirmąjį… Juk jau esama tam tikrų lūkesčių, galbūt net svajonių, norų…

Būtent todėl svarbu nedaryti tipinių klaidų, kurios dažnai apkartina antrąjį pasimatymą. Kokios jos? Apie tai plačiau šiame straipsnyje.

Klaidos kurios gadina antraji pasimatyma

Klaidos, kurios gadina antrąjį pasimatymą

PER DIDELI LŪKESČIAI

Dažnai, kai susitariame eiti į antrąjį pasimatymą, pradedame fantazuoti: apie bučinį, apkabinimą, o kartais net apie vestuves ir vaikus. Tačiau įsivaizduokite, kad kitas asmuo dar nėra tam pasirengęs. Jei uoliai tikėsitės, kad jis žengs žingsnius, kurių dar neplanuoja žengti – ir jis, ir jūs pasijusite apgauti.

Pagalba

Nepasiduokite lūkesčiams. Leiskite dalykams vykti taip, kaip jie vyksta – savu ritmu. Pirmiausia susipažinkite vienas su kitu. Tada žinosite, ko galite tikėtis, o ko ne.

KALBĖJIMAS TIK APIE SAVE

Jei per pirmąjį pasimatymą kalbėjote tik apie save, jei tarp pirmojo ir antrojo pasimatymo nuolat siuntinėjote žinutes ir el. laiškus, gali atrodyti, kad per antrąjį pasimatymą nebėra apie ką kalbėti.

Pagalba

Paklauskite. Nustokite nuolat kalbėti apie savo verslą ir rūpesčius. Nuoširdus susidomėjimas pašnekovu daro stebuklus! Susipažinkite su priešais jus esančiu asmeniu ir užduokite atvirus, asmeniškus (bet ne per daug intymius) klausimus.

Pasimatymai 1

NEĮSIKLAUSYMAS Į SAVO JAUSMUS

Viskas atrodo gerai. Sėdėjote kartu kavinėje, paskui vaikštinėjote ir net bučiavotės. Manote, kad jūsų naujasis partneris jus įsimylėjo. Gali būti. Šiuo metu turite savęs paklausti: ar jis jums tikrai patinka? O gal tiesiog norite su kažkuo linksmai praleisti laiką?

Pagalba

Įsiklausykite į save. Jei tikrai gerai praleidote laiką, susitarkite dėl kito susitikimo. Jei ne, nesiekite to. Santykiai dėl santykių vis tiek baigsis niekuo ir, dar blogiau, gali įskaudinti jūsų partnerį.

Jei atsižvelgsite į šiuos patarimus, antrasis pasimatymas praeis daug sklandžiau.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai