Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip rasti “savo” žmogų?

Negalite mylėti kito žmogaus, jei nemylite savęs. Visi tai žino, tačiau daugelis žmonių vis tiek bėga nuo vienatvės į santykius, kurie būna nesėkmingi. Tačiau būkite tikras, kad “savo” žmogų rasite, kai išmoksite mėgautis vienatve.

Žmonės, kurie nesutaria su savimi, bando užpildyti vidinę tuštumą kuo nors išoriniu. Tačiau „tušti“ žmonės traukia „tuščius“ žmones arba tampa manipuliatorių, kurie mažina jų savivertę, aukomis. Vienintelis būdas sukurti sveikus santykius – susidraugauti su savimi. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius.

Pirma, tapsite sveikesniu žmogumi ir pradėsite pritraukti žmones, kurie yra savarankiški ir kuriems nereikės savęs įtvirtinti jūsų sąskaita. Antra, nustosite bijoti vienatvės.

Kai patariu žmonėms kurį laiką pabūti vieniems su savimi, jie iš pradžių priešinasi. Aš irgi buvau tokia ir kiekvieną kartą užlipdavau ant to paties grėblio, pradėdama santykius su netinkamais žmonėmis.

Buvęs vyras paliko mane dėl kitos. Prireikė daug metų, kad susidraugaučiau su savimi ir sutikčiau tikrąją meilę. Tai įvyko po to, kai išmokau būti sėkminga ir laiminga pati ir nustojau priklausyti nuo kitų ir jų nuomonės apie mane.

Kurti santyki su savimi

Ką reiškia kurti santykį su savimi?

IŠMOKTI KLAUSYTIS SAVĘS

Pasikalbėkite su savimi. Išmokite praleisti laiką vieni su savimi tyloje. Iš pradžių tai nebus labai patogu, bet per šiuos “tylos” laikotarpius daug kas tampa aišku. Jei nuolat žiūrite į išmaniojo telefono ar kompiuterio ekraną, jūsų smegenys per daug užsiėmusios, kad pastebėtų ir įvertintų, kas vyksta pasaulyje ir jumyse. Išmokite atsijungti nuo išorinių dirgiklių ir įsiklausyti į savo vidinį balsą.

PRADĖTI GERAI JAUSTIS

Įsiklausykite į savo troškimus, supraskite, kas esate kaip asmenybė. Padarykite tai, ką seniai norėjote išbandyti. Užsirašykite į užsienio kalbos kursus, pradėkite tapyti arba išmokite važinėti motociklu. Galite leistis į kelionę savarankiškai. Ar tai skamba bauginančiai? Iš pradžių taip gali atrodyti, bet jūs įsitrauksite į procesą ir patirsite nepakeičiamą patirtį bei malonumą. Išmokite mėgautis savo draugija.

PRIIMTI SAVO LIŪDESĮ

Priimkite netektį. Leiskite sau verkti, liūdėti ar pykti. Kai išmoksite paleisti nuliūdinusius įvykius, nebereikės bijoti kito praradimo. Atsikratykite baimės ir galėsite priimti geresnius sprendimus.

DRAUGAUTI SU SAVARANKIŠKAIS ŽMONĖMIS

Kai palikau vyrą ir su vaikais persikėliau į kitą miestą, buvau išsigandusi. Jei nebūčiau ten radusi darbo, niekada nebūčiau priėmusi sprendimo persikelti. Tuo metu kažkas man davė vertingą patarimą: “Draugauk su žmonėmis, kurie turi tai, apie ką svajoji.“ Taip ir padariau. Mano naujieji draugai buvo laimingi ir gyveno visavertį gyvenimą. Ne visi buvo vedę, bet vienatvė jų neslėgė.

IŠMOKTI ATSIPALAIDUOTI

Maudykitės burbulinėse voniose arba eikite į SPA centrą, pažinkite savo kūną. Atsijunkite nuo išorinio triukšmo, skirkite laiko atsipalaidavimui ir meditacijai. Mokydamiesi atsipalaidavimo technikų nesistenkite visko atlikti teisingai. Tai įvyks palaipsniui.

IŠMOKTI VERTINTI VIENATVĖS AKIMIRKAS

Pabandykite įsivaizduoti, kad dabar esate su partneriu. Tik neidealizuokite jo, pagalvokite apie ginčus, kontrolę ir beprasmiškus barnius. Atsikratykite iliuzijų ir pripažinkite, kad geriau būti vienam, nei kentėti nelaiminguose santykiuose.

Kai išmoksite gyventi taikoje su savimi, taip mylėsite save ir savo gyvenimą, kad nenorėsite rizikuoti dėl abejotinų santykių. Laimė priklausys tik nuo jūsų.

Ismokite vertinti


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai