Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip sužinoti, ar vyras jus myli, ar tik jumis naudojasi?

„Kaip galėjau to nepastebėti?” – tai klausimas, kurį dažnai užduodame sau po išsiskyrimo. Dar visai neseniai planavote bendrą ateitį su šiuo vyru… Kada galima įtarti, kad naujasis draugas nėra visiškai nuoširdus su jumis? Ir kaip sužinoti, ar vyras jus myli, ar tik naudojasi jumis?

Jei santykiuose su partneriu pastebėjote vieną iš toliau išvardytų požymių, tai tikrai rimta priežastis susimąstyti apie jo ketinimus.

KADA GALIMA ITARTI KAD VYRAS JUMIS NAUDOJASI

KADA GALIMA ĮTARTI, KAD VYRAS JUMIS NAUDOJASI?

Jis prašo finansinės pagalbos remdamasis įvairiais pretekstais

Kiekvieno žmogaus finansinė padėtis gali būti sunki. Jei tai ne jūsų sutuoktinis, su kuriuo dalijatės visais džiaugsmais ir sunkumais, tikrai nėra jokio pateisinimo vyrui, kuris savo problemas bando spręsti jūsų sąskaita. Vyras, su kuriuo pradėjote susitikinėti ir kuriam jūs nuoširdžiai rūpite, tikrai neketins prašyti jūsų pinigų savo asmeniniams poreikiams tenkinti.

Jį domina tai, ką galite jam duoti

Dažnai šie žmonės noriai nagrinėja, ką turite (materialine prasme) ir ko neturite. Jei jūs arba jūsų artimas žmogus turite aukštą socialinį statusą, esate žinomas ir pripažįstamas tame sluoksnyje, kuriuo domisi jūsų partneris, jūs taip pat galite jį sudominti. Ypač jei jis turi didelių karjeros ambicijų arba trokšta viešumo ir šlovės.

Jis pasirodo tik tada, kai jaučiasi prastai

Jis kreipiasi į jus tik tada, kai jaučiasi vienišas, nori išsipasakoti arba siekia intymių santykių.

Tai toks partneris, kurį ypač sunku palikti. Kartais šie žmonės iš tiesų kenčia nuo depresijos ar psichikos sutrikimų ir jumyse randa šaltinį, kuris padeda jiems susidoroti su sunkumais. Būtent todėl jie padarys viską, kad jus išlaikytų. Neretai tenka išgirsti iš tokių vyrų: „Negaliu gyventi be tavo paramos, tik tu mane supranti” ir net „nusižudysiu, jei tave prarasiu”.

Įsimylėjimo etapo metu tai galite suprasti kaip nepaprastą aistrą, stebuklingą jausmą, kad vienas kitame radote sielos draugą. Tai dažniausiai pasitaikantys spąstai, į kuriuos patenka moterys. Vėliau atsiranda kaltės jausmas ir atsakomybė, todėl santykiai gali užsitęsti mėnesius ar net metus.

Jis net neprisimena jūsų gimtadienio

Jam nerūpi, ko jūs norite, jam lengva pamiršti, kad jums svarbu ir malonu ką nors iš jo gauti, nes jis neketina nieko dėl jūsų daryti. Viskas, ką jis nori pasiūlyti, yra gražių žodžių srautas, nieko daugiau. Veiksmų beveik niekada nesiimama. Jei pastebėjote, kad jūsų partneris visada užimtas tomis dienomis, kai jums reikia jo buvimo šalia ir dėmesio, verta suabejoti, ar jis pakankamai rūpinasi jumis, kad palaikytų su jumis gerus santykius.

VYRAS MANIPULIATORIUS GERAS JUSU RIBU TVIRTUMO ISBANDYMAS

VYRAS MANIPULIATORIUS – GERAS JŪSŲ RIBŲ TVIRTUMO IŠBANDYMAS

Jei žmogus nuo vaikystės neišmoko arba nejautė poreikio (ar malonumo) savarankiškai pasirūpinti gyvenimo gėrybėmis, jis pradeda ieškoti „naujos motinos”. Jis užčiuopia jūsų nesąmoningą signalą: norą daug duoti, bet mažai prašyti. Ir štai infantilus partneris pasibeldžia į jūsų duris.

Ateina jūsų pasirinkimo ir ribų patikrinimo momentas. Kaip ir kodėl nusprendžiame nekontroliuojamai atiduoti savo išteklius nepažįstamiems žmonėms dėl keistų priežasčių?

Ryškiausias pavyzdys: istorija apie vaiką, kurio tėvas alkoholikas, o motina visas jėgas skyrė jam gelbėti. Tokioje šeimoje dukra pati išmoksta svarbių taisyklių. Ji neverta būti dėmesio centre ir gauti pakankamai meilės bei paramos („juk žinai, kaip sunku mamai ir tėčiui!”). O meilė gali būti tik tada, kai vienas partneris yra labai „sunkus“, turi daug problemų, o kitas partneris jį nuolat „vejasi“ ir eikvoja jam savo energiją.

Vaikystėje šios žinios įsisavinamos be racionalios kritikos, todėl pradedame veikti „automatiškai”.

Mes lengvai atpažįstame „meilės vertus objektus” ne todėl, kad jie iš tikrųjų verti meilės, bet todėl, kad tai mums įprasta, lengviau ir saugiau nei būti su rūpestingesniu partneriu. Juk neturime patirties, kaip su tokiu bendrauti, o tai gali gąsdinti.

Taip į mūsų gyvenimus ateina visi nauji Tėčio, kuriuo svarbu rūpintis, įsikūnijimai. Yra ir mažiau dramatiškų istorijų, pavyzdžiui, kai motina ar močiutė įteigia, kad visuomenė yra aukščiau už asmeninį gyvenimą ir pirmiausia reikia daryti gera savo artimui (nepaaiškinant, kas laikomas artimu), o tik paskui galvoti apie save. Tačiau rezultatas gali būti toks pat.

Išeitis – ištirti, suvokti ir pakeisti senus nusistatymus apie save naujais, teisingesniais. Ar esate vertas meilės ir rūpesčio, ar turite juos užsitarnauti aukodamasis? Atsakymą galite atrasti tik patys.

Vyras ir zmona


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *