Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ko vyrai tikisi iš moterų?

Visi vyrai nori pajusti savyje glūdintį potencialą, mylimos moters palaikymą bei pasitikėjimą.  Svarbu, kad jūs, jo gyvenimo bendrakeleivė, taptumėte žmogumi, kuris jį gali pastūmėti į priekį kai jam labiausiai to reikia.

Vis tik, tai tikrai ne viskas, ko vyrai tikisi iš savo mylimųjų. Pateikiame tris esmines taisykles, kurias taikydama kasdieniniame jūsų poros gyvenime sustiprinsite tarpusavio ryšį bei visapusiškai pagerinsite santykius.

klausytis vyro

Išmokite klausytis savo vyro

Greičiausiai jūs pastebite akimirkas, kai vyras kažką pasakoja, o jūs jo nesiklausote, mąstote apie kitus dalykus arba tiesiog nesigilinate į jo išsakomas mintis. Kad ir kaip bebūtų apmaudu, vyrai tai tikrai pastebi. Nepamirškite, vyras nesitiki, kad jūs išspręsite jo problemą, jis tiesiog nori būti išklausytas ir suprastas. Sugebėjimas išgirsti ir suprasti partnerį yra vienas svarbiausių bet kokios poros stipraus emocinio ryšio garantas. Jei to nesuteikiate savo partneriui, ne tik visokeriopai bloginate jūsų santykių kokybę, bet ir mažinate galimybes tapti tikrai stiprų tarpusavio ryšį turinčia pora.

Palaikykite savo vyrą

Bet kuris žmogus gali pasakyti jūsų vyrui, kad jis juo tiki, tačiau tai niekada nebus jam taip svarbu, kaip jūsų, jo gyvenimo partnerės, palaikymas. Stenkitės suteikti vyrui nuoširdų palaikymą visose gyvenimo situacijose, ypač – kai jis jaučiasi prislėgtas ir nusiminęs. Patikėkite, tai jam tikrai daug reiškia.  Palaikymą jaučiantis vyras jaučiasi emociškai stiprus, užtikrintas, pasitikintas savimi ir galintis įveikti visas negandas.

Gerbkite jo unikalumą

Daugelio porų problema yra ta, kad vienas iš partnerių bando priversti kitą būti tokiu, koks jis nėra. Ką sukuria šis noras? Tik abiejų partnerių nusivylimą.  Jūsų vyras negalės pasikeisti ir dėl to jausis nepasitikintis savimi, o jūs nesijausite laiminga, nes jis netaps tokiu, kokiu jūs jį įsivaizduojate savo idiliškuose vaizdiniuose. Stenkitės gerbti jo unikalią asmenybę, mylėkite jį tokį, koks jis yra.


Taip pat skaitykite:

Žmonės taip pat klausia

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *