Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai labiausiai traukia moteris

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad moterys ypač daug dėmesio skiria vyrų ūgiui ir pečių pločiui, nes jie joms asocijuojasi su tam tikromis patraukliomis savybėmis.

Moterys aukštą ūgį ir plačius pečius sieja su vyriškumu, dominavimu, gerais genais, puikiais gynybiniais įgūdžiais… ir dar kitomis įvairiomis savybėmis. Tokias išvadas padarė Britų Kolumbijos universiteto (Kanada) psichologai, kurių straipsnis paskelbtas žurnale „Archives of Sexual Behavior”.

Kaip vyro ūgis ir pečių bei klubų pločio santykis daro įtaką įspūdžiui, kurį jis daro priešingai lyčiai? Norėdami tai išsiaiškinti, mokslininkai atliko keletą eksperimentų, kuriuose dalyvavo 659-ios heteroseksualios moterys. Joms buvo rodomi vyrų siluetai, kurių ūgis svyravo nuo 160 iki 190 centimetrų, o figūrų proporcijos taip pat itin skyrėsi. Moterys turėjo įvertinti šiuos vyrus pagal įvairius parametrus.

Atsakymų analizė parodė, kad kuo aukštesnis vyras, kuo platesni jo pečiai, tuo patrauklesnis ir vyriškesnis jis atrodė moterims. Tačiau žemo ūgio vyro platūs pečiai nepadarė jo geidžiamesnio moterų akyse.

moterys ypač daug dėmesio skiria vyrų ūgiui ir pečių pločiui

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *