Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nelaukite tobulo vyro

Dalinamės rašytojos, žurnalistės Marisos Donnelly mintimis apie tai, kodėl turėtumėte nustoti ieškoti tobulo partnerio, leisti savo jausmams lietis pasroviui ir nedrausti sau klysti.

Mintys jums, mielosios…

Pavargau nuo išgalvotų taisyklių ir stereotipų apie antrosios pusės paieškas. „Neužmegzkite santykių, kol nesusipažinsite su žmogumi, kuris…”, „ieškokite santykių, kurie…”, „nesitenkinkite mažiau nei…”, „likite vieniši, kol…”.

Visa tai nesąmonė. Nustatome per daug taisyklių ir ribų. Mes sakome: reikia palaukti ir atsisakyti visko, kas nėra tobula. Negalime pasitenkinti turimomis galimybėmis. Turime ieškoti tol, kol sutiksime tinkamą žmogų. Pajusime, kad jis yra tas, kurio taip ilgai ieškojome. Pagaliau viskas gyvenime atsistos į savo vietas…

Šios mintys turi racionalų pagrindą, tačiau kartais jas suprantame pernelyg pažodžiui. Žinoma, laukimo idėja yra susijusi su romantika. Tačiau toks požiūris riboja mūsų tikrąsias galimybes. Negalite suprasti, kas yra tinkami santykiai, kol nepatyrėte netinkamų. Reikia įsimylėti netobulus žmones ir klysti. Kad sužinotumėte tikros meilės kainą, turėsite ją prarasti.

Turėsite susitikinėti su netinkamais žmonėmis, kad pažintumėte „savo” žmogų, pereitumėte su juo ugnį ir vandenį, išmoktumėte priimti jo trūkumus. Augsite ir tobulėsite kartu su jais, net jei santykiai galiausiai nutrūks. Meilė nesivysto linijiniu būdu. Nėra tiesaus kelio, kuris vestų į absoliučią amžinąją laimę. Pakeliui bus smūgių ir širdgėlos, nutrauktų ryšių ir pralaimėjimo akimirkų. Įsimylėsite netinkamus žmones ir įskaudinsite savo artimuosius.

Mintys jums mielosios

Meilė niekada nebūna tobula, laikas nustoti tikėti pasakomis ir atsisakyti iliuzijų. Žinoma, reikia ieškoti tinkamo žmogaus, to neneigiu. Jei esate nelaimingas santykiuose, supraskite tai ir raskite išeitį. Turite saugoti savo širdį, kai jaučiatės palūžę, ir neatverti jos pirmam sutiktam žmogui. Žinoti, ko nusipelnėte, ir nebijoti ginti tai, kas jums svarbu.

Tačiau kartais tenka ir suklysti. Kartais tenka pradėti santykius ir susitikinėti su vyru, vadovaujantis emocijomis, o ne protu. Kartais reikia atverti širdį žmogui, kuris ją išdegins… Nustokite save varžyti išgalvotomis taisyklėmis. Nustokite save apgaudinėti, kad vieną dieną sutiksite tobulą vyrą. Šios svajonės sušildo sielą, bet turi mažai ką bendro su tikrove. Tobulo vyro nėra.

Jūs pats nesate tobulas žmogus. Geriau ieškokite žmogaus, kuris priverstų jūsų širdį plakti stipriau. Jūsų vyras – tai žmogus, kuris nori augti ir mokytis kartu, kovoti su jumis ir dėl jūsų. Nebūtina ieškoti tobulo asmens, svarbu kurti tikrus santykius.

Meile ir pasitikejimas

Neprivalote sėdėti vienos ir laukti princo. Jums reikia sutikti vyrus, įsimylėti, augti, keistis. Galiausiai sutiksite tinkamą vyrą. Turite daryti klaidų. Neribokite savęs, nesukurkite taisyklių. Meilė ir pasitikėjimas – tai itin svarbu. Įsimylėkite žmones, patirtis, prisiminimus ir juoką. Nešvaistykite gyvenimo veltui svajodami apie neišsipildžiusias svajones.

Galima būti vienišam, galima įsimylėti netinkamą žmogų. Nieko baisaus, jei vis dar neradote „to vienintelio” ir darote klaidų. Meilėje nėra jokios instrukcijos. Vieną dieną sutiksite neidealų vyrą, su kuriuo jums lemta praleisti visą gyvenimą. O kol kas tiesiog GYVENKITE ir nieko nebijokite.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *