Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pamirškite ir atleiskite: 5 signalai, kad tai ne jūsų vyras

Bandymai rasti idealų partnerį dažnai veda prie visiškai priešingo rezultato – santykių su pačiu netinkamiausiu žmogumi. Taigi, kaip nustatyti, kad tai ne jūsų vyras?

Sveiki, tinkami santykiai turi teikti malonumą ir malonias emocijas. Jei poroje jaučiamas diskomfortas, nepasitikėjimas – verta pagalvoti, kas verčia jus tęsti tokius santykius: baimė, kad niekas kitas neatkreips į jus dėmesio?  Nerimas, kad nerasite tikrojo savo sielos partnerio? Vis tik, geriau nutraukti tokius santykius, nei toliau kankintis šalia netinkamo vyro.

Signalai apie vyrą

Tai ne jūsų vyras: 5 apie tai įspėjantys signalai

 

SIGNALAS NR. 1: NUOLATINĖ KRITIKA IR BANDYMAI JUS PAKEISTI

Tai gali pradėti skambėti jau pirmąją santykių dieną. Vyras nepatenkintas žiūri į moters aprangą, komentuoja jos figūrą ir sako, kad jam patinka blondinės, o ji juk brunetė…

Vėliau situacija tik blogėja: vyrui kategoriškai nepatinka jos garderobas, jis reikalauja, kad moteris rengtųsi kukliau arba, atvirkščiai, atviriau, nurodo savo motinos, sesers ar buvusios merginos pavyzdį. Gali būti kalbama apie būtinybę visiškai pakeisti išvaizdą: „Kodėl tau nepasidarius krūtų didinimo operacijos?”

Nepasitenkinimas auga, o partneris nerodo jokios iniciatyvos bent jau padėti keistis: tik nuolatiniai priekaištai ir sarkastiški žodžiai.

Planuokite laisvalaikį kartu

SIGNALAS NR. 2: NENORAS LEISTI LAIKĄ IR PLANUOTI LAISVALAIKĮ KARTU

Pasiūlius nueiti į jus dominančius filmus, vyras iškart turi svarbių reikalų darbe. Savaitgaliais jis visada būna pas mamą, vakarais susitinka su draugais, per atostogas turi važiuoti pas močiutę į kaimą taisyti stogo… Jis tiesiog neturi laiko susitikimams. Arba neturi noro praleisti laiko su jumis?

Jis gali ateiti spontaniškai, priversdamas jus atsisakyti visų planų. Tačiau toks žmogus niekada nesiūlo iš anksto planuoti bendro laisvalaikio, o į bandymus organizuoti kelionę ar „išeiti į pasaulį“ reaguoja agresyviai arba išvis nustoja bendrauti. Santykiai su jumis yra jo prioritetų sąrašo apačioje ir neturi jokių galimybių pakilti aukščiau dešimtos pozicijos.

SIGNALAS NR. 3: ASMENINIŲ RIBŲ PAŽEIDIMAS

Jis gali staiga panorėti ištrūkti vidury nakties, pagriebti moterį ir išsivežti ją romantiškam savaitgaliui. Jis pasirodo su gėlėmis ant jos durų slenksčio, kai ji vos gyva grįžta iš darbo. Jis įsiveržia į jos mergaitišką vakarėlį su draugėmis, kad tik minutėlei pamatytų savo mylimąją.

Ar tai skamba romantiškai? Tiesą sakant, tai žiaurus asmeninių ribų pažeidimas. Santykių pradžioje toks elgesys iš tiesų atrodo kaip įsimylėjimas. Tačiau ateityje tai ilgainiui virsta pavydu, draudimais, jūsų asmeninių sprendimų ir planų atmetimu, o vėliau gali peraugti ir į tikrą agresiją.

Vyrų emocijos

SIGNALAS NR. 4: APATIJA IR EMOCINIS NEPRIEINAMUMAS

Šis vyras – šaltas riteris be emocijų ir jausmų. Jis niekada nesako, kad jus myli, kad pasiilgsta jūsų… Jo veidas yra atsainus, jis nesako, ką jaučia, o kraštutiniu atveju jis gali užsisklęsti ar pradėti rėkti. Jis nenori gilintis į moters reikalus: „Man nerūpi, daryk, ką nori.“

Toks vyras vadinamas emociškai neprieinamu. Jo išgyvenimai niekada neišvysta dienos šviesos, nes jie palaidoti po vaikystės traumų, kompleksų, nesusiklosčiusių santykių, stereotipų, problemų šeimoje ir kitų psichologinių sunkumų sluoksniu.

Kartais jo emocijos prasiveržia – dažniausiai tai būna skandalai, pykčio priepuoliai, agresijos protrūkiai. Galbūt dėl meilės jis bus pasirengęs pasikeisti. Tačiau jam turėtų padėti ne ši moteris, o specialistas – psichoterapeutas ir galbūt psichiatras.

SIGNALAS NR. 5: JŪSŲ VIDINIS DISKOMFORTAS

Kad ir kaip stengtumėtės atsipalaiduoti šalia partnerio, negalite. Draugų kompanijoje tenka nerimauti, kad jis pasakys ką nors netinkamo. Geriausia draugė nusuka akis ir atsidūsta. Supažindinti jį su savo šeima baisu – niekam jis tikrai nepatiks.

Net ir būdama viena visą laiką jaučiatės įsitempusi, tarsi lauktumėte jo klaidos… Ar tai priežastis išsiskirti? Galbūt šie santykiai prasidėjo ne dėl jausmų ir meilės, o iš nevilties, beviltiškumo ar tiesiog nuobodulio. Galbūt todėl ir nejaučiate, kad tai jūsų asmuo, jūsų vyras. Įsiklausykite į save ir neignoruokite savo kūno bei pasąmonės signalų.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *