Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pinigai: mūsų elgesys mus išduoda

Tai, kaip yra elgiamasi su pinigais, daug pasako apie jų savininką. Mes kruopščiai išlyginame banknotus arba suspaudžiame juos į gumulą, laikome juos piniginėje arba nerūpestingai susimetame į kišenes… Ką tai sako apie mus?

Elgesys su pinigais mus išduoda

Man patinka su savimi nešiotis pluoštą banknotų

Banknotų kupiūra paprastai asocijuojasi su laisve ir nepriklausomybe, galimybe pačiam priimti sprendimus. Turint didelę pinigų sumą sumažėja nerimas tiems, kurie bijo atsidurti keblioje situacijoje, kai pinigų gali neužtekti.

Įsidedu pinigus į striukės kišenę

Daugelis žmonių bijo prarasti pinigus. Kai pinigai yra vidinėje kišenėje, galite juos jausti lengvai paliesdami ranka drabužius. Įprotis dėti pinigus į priekinę kišenę taip pat rodo apsaugos poreikį: banknotai yra tarsi skydas, barjeras tarp žmogaus ir pasaulio.

Pinigus laikau kelnių kišenėse

Tie, kurie pinigus laiko kelnių kišenėse, kartais jaučia poreikį juos paliesti. Tie, kurie pinigus laiko užpakalinėje kišenėje, gali pasąmoningai nenorėti jų matyti. Tačiau kartu tokiems žmonėms labai svarbu kontroliuoti savo pinigus.

Pinigus visada laikau piniginėje

Vieni žmonės mėgsta leisti pinigus, kiti – juos saugoti. Rankinė ar piniginė taip pat yra aksesuaras, atspindintis savininko priklausymą tam tikrai socialinei grupei ir pabrėžiantis jo finansinį mokumą. Tvirtai užsegta piniginė, kaip ir krūva pinigų joje, suteikia žmogui pasitikėjimo savo jėgomis.

Niekada nesinešioju grynųjų pinigų

Niekada nesinešioju grynųjų pinigų

Nesinešioti grynųjų pinigų – tai turtingų žmonių, įpratusių jausti neribotą galią, elgesys. Kredito kortelė suteikia neapčiuopiamų pinigų pojūtį. Tačiau tokio žmogaus elgesyje taip pat galima įžvelgti nenorą susidurti su tikrais pinigais ir su jais susijusiais dalykais.

Mėgstu žvanginti monetas

Žvanginant monetas, kyla vaikystės prisiminimai apie kišenpinigius, kuriuos mums duodavo tėvai. Įprotis žvanginti monetas yra labiau paplitęs tarp vyrų. Seksualinė monetų simbolika istoriškai susijusi su vyriškumo apraiškomis. Kai kurie vyrai mėgsta kišenėse žvanginti monetomis, tarsi norėdami pademonstruoti savo galią.

Visada turiu užsienio valiutos

Kai kurie iš mūsų piniginėje ar striukės kišenėje visada turi vieną ar daugiau užsienio valiutos banknotų. Kitos šalies pinigų kupiūra, laikoma specialiame piniginės skyriuje arba sumaišyta su eurais, simbolizuoja norą priklausyti pasauliui, kuriame viskas ramu ir saugu. Ir pačiam tapti stabilesniu, laikant piniginėje gabalėlį stabilaus gyvenimo.

Man patinka, kai turiu daug banknotų

Didelės vertės banknotai siejami su priklausymu socialiniam elitui. Kai kurie žmonės mėgsta nešiotis daug nedidelio nominalo banknotų, tačiau jų vidinė intencija išlieka ta pati – parodyti savo turtus ir taip suteikti sau svarbą.

Visada gražiai sulankstau banknotus

Malonumas paliesti banknotą neapsiriboja vien jausminiu pasitenkinimu: popieriaus lapelis tampa stebuklingu simboliu, leidžiančiu įsivaizduoti daugybę būdų, kaip galima jį išleisti savo reikmėms.

Visą laiką glamžau pinigus

Manoma, kad tie, kurie nerūpestingai elgiasi su pinigais, paprasčiausiai jų nevertina. Bet taip nėra. Gniaužydami, glamžydami banknotus, vizualiai padidiname jų apimtį. Šis gestas gali būti susijęs su susierzinimu, kad turite per mažai pinigų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 1 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai