Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vyras: 7 dalykai, kurių nepakeisite

Net ir nuostabiausias žmogus turi savybių, kurios gali erzinti ir vesti iš pusiausvyros. Kad nedideli trūkumai nesugadintų santykių, pasistenkite išmokti racionaliai į juos reaguoti.

Moterys neretai mano: „Aš galiu jį pakeisti“. Tai ganėtinai paplitusi klaidinga nuomonė. Žinoma, visi turi mažesnių ar didesnių trūkumų, tačiau vargu ar pavyks performuoti vyrą taip, kad jis visiškai atitiktų jūsų idealaus partnerio idėją. Mes pateikiame psichologų sudarytą septynių savybių sąrašą, kurių pakeisti yra beveik/iš viso neįmanoma.

BLOGI ĮPROČIAI

Jus erzina tai, kad jūsų vyras kramto nagus arba valgo praverta burna? Deja, jūs nieko negalite pakeisti. Nešvaistykite laiko ir jėgų bandydama išmokyti jį etiketo pradmenų. Vargu, ar jums pasiseks.

STILIAUS POJŪTIS

Jūs galite vyrui išrinkti drabužius, kurie jums patinka, tačiau jo stiliaus jausmas nepasikeis. Žinoma, santykių pradžioje, o gal ir ilgiau, jis sutiks eiti su jumis į parduotuves ir pirkti jūsų išrinktus drabužius. Tačiau tai tikrai nesitęs amžinai. Jūsų vyras, laikui bėgant, pradės rengtis taip, kaip jam patinka. Nesvarbu, sutinkate jūs su tuo, ar ne.

vyras seimoje

RELIGINĖS PAŽIŪROS

Bandymas pakeisti religinius įsitikinimus – pasmerktas nesėkmei. Daugiausia, ką galite padaryti, yra pabandyti susitaikyti su šia jo gyvenimo dalimi ir priimti ją tokią, kokia yra.

SANTYKIAI ŠEIMOJE

Jums atrodo, kad gerai pažįstate išrinktojo šeimą. Vis tik, kad ir kaip norėtumėte, jums niekada nepavyks pakeisti vyro ir jo tėvų santykių. Nesvarbu, ko norite: padaryti jų santykius artimesnius ir šiltesnius, ar atvirkščiai – nukirpti virkštelę. Deja, bet nieko neišeis.

VERTYBĖS

Negalite pakeisti to, kaip jūsų vyras suvokia pasaulį ir kokiais prioritetais vadovaujasi. Žmogaus vertybės yra svarbi jo asmenybės dalis. Jis negali pakeisti ar pakoreguoti savo įsitikinimų ir vertybių vien todėl, nes jūs su jomis nesutinkate. Jei nesutarimai ir prieštaravimai yra per stiprūs, kad su jais būtų galima susitaikyti, geriau tokių santykius nutraukti.

BENDRAVIMO ĮPROČIAI

Galite pabandyti pagerinti tarpusavio bendravimą, tačiau greičiausiai turėsite prisitaikyti ir susitaikyti su partnerio bendravimo stiliumi. Jei jums norisi daug šnekėti, pasidalinti kiekviena mintimi, noru ar dienos įvykiu ir to paties sulaukti iš savo partnerio, o jūsų vyras pasižymi mažakalbyste, pasistenkite išmokti ieškoti kompromisų, kurie būtų priimtini kiekvienam.

INTERESAI

Geriausia santykių dalis yra užsiiminėjimas bendra, abiems patrauklia veikla. Be abejo, vyras gali turėti pomėgių, kurie jums nepatinka. Gal jūs nekenčiate žiūrėti futbolo, lankytis vakarėliuose ar pan. Tačiau, jei norite, kad jūsų pomėgiai būtų gerbiami, turite lygiai taip pat elgtis ir jo pomėgių atžvilgiu. Nebandykite jų pakeisti ir neverskite atsisakyti veiklos, kuri patinka jūsų vyrui.

vyro trukumai

KAIP SUSITAIKYTI SU VYRO TRŪKUMAIS?

Kiekvienas esame susikūręs vienokią ar kitokią idealaus partnerio idėją. Tai susideda iš tėvų vaizdinių, mėgstamiausio filmo herojaus savybių, pirmosios meilės prisiminimų ar idealų, kuriuos propaguoja žiniasklaida bei kitos medijos. Visų norimų savybių įkūnyti vienam žmogui – neįmanoma.

Poros, kuriose partneriai sąmoningai koreguoja elgesį ir lūkesčius, kad taptų artimesni vienas kitam, gali susikurti harmoningą bendrą gyvenimą, kupiną gerų emocijų ir nuoširdžių jausmų.
Patarimai, padėsiantys nepasiklysti partnerio trūkumų analizavime:

  • Prieš užmezgant santykius, išanalizuokite dirginančias partnerio savybes. Padalinkite jas į dvi grupes. Pirmojoje – savybės, kurias jis teoriškai gali pakeisti dėl jūsų. Antroje grupėje – tai, ko jis negali pakeisti: tai apima religinius įsitikinimus, idėjas apie moters vaidmenį šeimoje, temperamentą ir išvaizdą. Jei nesate pasirengusi prie to prisitaikyti, nėra prasmės tęsti santykių.
  • Derėkitės, ieškokite abipusių kompromisų. Nespauskite ir nemanipuliuokite. Būkite atviri dėl savo norų ir lūkesčių.
  • Susikurkite naujų poros įpročių ir tradicijų, kurios džiugins abu. Išbandykite tai, ko dar nepatyrėte ir kas jus dar labiau suartins.

Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai