Vyras ir moteris: 5-ios tiesos, padėsiančios suprasti vienam kitą

Vyrai ir Moterys - 5 tiesos

Kitaip mąstome, kitaip sprendžiame problemas ir ieškome atsakymų į svarbius klausimus. Mūsų mąstymo procesai ir emocinis suvokimas skiriasi. Štai kodėl mes taip dažnai nesuprantame vieni kitų. Tačiau ginčų ir kivirčų galima išvengti. Pateikiame penkis patarimus, kurie padės jums gyventi harmoningiau.

Tiesos, padėsiančios geriau suprasti vieniems kitus

 

VYRAS PEREINA NUO VIENOS UŽDUOTIES PRIE KITOS, O MOTERIS ATLIEKA KELIS DARBUS VIENU METU

Skirtumas paaiškinamas tuo, kad vyro ir moters kairysis ir dešinysis pusrutuliai veikia kitaip. Todėl neverta prašyti vyro viską padaryti iš karto: nulupti bulves, prisukti lentyną, aprengti kūdikį, pakloti lovą – ir tikėtis, kad jis iš karto įvykdys prašymą. Būkite kantrūs, nenorėkite visko iš karto. Palaukite, kol bus atlikta viena užduotis, tada skirkite kitą.

VYRAS PATEIKIA SPRENDIMĄ, MOTERIS GARSIAI MĄSTO APIE PROBLEMĄ

Vyras retai tariasi su draugais ir šeima. Jis savarankiškai išstudijuoja šį klausimą iš visų pusių, ieško atsakymų ankstesnėse patirtyse, knygose ir straipsniuose. Galiausiai gausite apgalvotą ir subalansuotą atsakymą. Moteris nežino, kaip ilgai ir giliai vyras galvojo apie sprendimą. Ji nori diskusijos, emocinio santykio su problema, supratimo, kaip jis jaučiasi.

Nesitikėkite, kad vyras kartu su jumis apsvarstys šimtą kambario tapetų variantų, aptars, ką sako kaimynė, draugė, mados tinklaraštininkai ir ką pasakys jo motina. Tiesiog paklauskite jo, kodėl jis taip mano, ir išgirsite logišką argumentų grandinę.

VYRAS – DĖL REZULTATO, MOTERIS – DĖL PROCESO

Jam nepatinka sprendimų priėmimo procesas. Jei jis eina pirkti palto, nori nusipirkti pirmą pasitaikiusį daiktą, kad jam būtų patogu ir šilta. Moteris įsitraukia į procesą ir emociškai dalyvauja kiekviename sprendimo priėmimo etape. Ji mato galutinį vyro pasirinkimą kaip nuosprendį. Kodėl neapžvelgėme dar kelių galimybių, neaptarėme kiekvienos iš jų? Nesitikėkite, kad jūsų mylimasis mielai eis apsipirkti, geriau eikite pati ir mėgaukitės procesu.

VYRAS ŽIŪRI Į BENDRĄ VAIZDĄ, O MOTERIS RŪPINASI DETALĖMIS

Jis negalvoja apie smulkmenas. Rinkdamasis kėdę savo biurui, jis galvoja apie patogumą ir funkcionalumą. Moteriai svarbu, kad kėdė derėtų prie tapetų spalvos, o detalės – prie lempos ant stalo. “Neapkraukite” vyro niuansais, iš karto pasiūlykite variantus, kurie jums atrodo idealūs, ir jis pasirinks geriausią.

VYRAS – KURIA, MOTERIS – TOBULINA

Jis randa sprendimą ir mano, kad procesas baigtas. Pastatėte namą, kiekvienas turi savo kambarį, jame šilta. Ko dar reikia? Vyras yra visiškai įsitikinęs, kad darbas atliktas, ir daugiau apie tai negalvoja.

Moteris laikosi kitokio požiūrio. Namas pastatytas, tačiau vonią galima pakeisti sūkurine vonia, o kieme įrengti terasą. Baldai greitai sensta, keičiasi mados, laikas keisti virtuvės spinteles. Jai reikia nuolat tobulinti ją supančią aplinką. Juk viskas gali veikti dar geriau, tad kam sustoti? Tačiau ne visada prasminga nuolatos konsultuotis su vyru dėl užuolaidų spalvos, muilinės formos ar vazų skaičiaus prieškambaryje.

Nepamirškite skirtumų. Ši maža atmintinė padės išvengti nereikalingų konfliktų dėl smulkmenų.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš mobilios versijos