Kita

2021 metų parama asbestinių stogų dangos keitimui

Nuo 2021 m. gegužės 3 d. iki gegužės 31 d. bus priimamos paraiškos gauti paramą asbestinių stogų dangos keitimui 2021 metais. Šią programą vykdo „Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos“.

asbesto stogas min
Asbesto (šiferio) stogas

Kam priklauso asbestinių stogų dangos keitimo parama?

Pagal veiklos sritį remiama tokia veikla:

  • kaimo vietovėje esančio gyvenamojo namo, priklausančio fiziniam asmeniui, visos asbestinės stogo dangos pakeitimas

Kaip užpildyti paraišką šiai paramai gauti?

Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Paramos paraišką gali teikti ir tie pareiškėjai, kurie yra nebaigę įgyvendinti projekto pagal kitas KPP priemones, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip. Pagal Priemonę vienas pareiškėjas gali pateikti vieną paramos paraišką vieno gyvenamo namo stogo dangai pakeisti per visą KPP įgyvendinimo laikotarpį. Paramos paraišką, investuojant į vienbutį, gyvenamosios paskirties dvibutį ir (arba) daugiabutį namą, pareiškėjas teikia individualiai ir tiesiogiai atsako už projekto rengimą, įgyvendinimą ir rezultatus.

Paraišką pildant elektroniniu būdu ŽŪMIS portale, ji turi būti pateikta ne vėliau kaip iki kvietimo teikti paramos paraiškas paskutinės dienos 12 val. Prie elektroninės paraiškos pridedami dokumentai turi būti elektroninės formos (popierinis dokumentas turi būti nuskenuotas).

Mokėjimo prašymas turi būti pateiktas užbaigus projektą ir ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo sprendimo skirti paramą priėmimo dienos. Paramos gavėjas gali pateikti vieną mokėjimo prašymą.

Kur pildyti paraišką asbestinių stogų dangos keitimo paramai gauti?

Paraiškų priėmimą vykdo „Žemės ūkio ministerija“. Prašymus / paraiškas reikia teikti elektroniniu būdu šioje interneto svetainėje: ŽŪMIS

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: