Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Apie mus

Mūsų misija ir tikslai – informuoti žmones apie svarbiausius įvykius Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat pasitelkiant profesionalių ekspertų žinias, suteikti žmonėms patarimų technologijų, kraštovaizdžio, augalų priežiūros, psichologijos, sodininkystės  ir kitomis temomis. Savo skaitytojams straipsnius jau rašome daugiau kaip 5 metus.

Visi “KAIPKADA.LT” straipsnių autoriai savo darbe laikosi leidinio redakcinės politikos ir standartų. Mūsų turinys yra parengiamas ekspertų, rašomas atsakingai ir rūpestingai. Naujienų ir patarimų portalo KAIPKADA.LT turinys yra skirtas žmonėms. 

Etiniai principai

Redakcija nepritaria jokiam smurto ir diskriminacijos propagavimui. Ypač draudžiama skelbti įžeidžiančius, ksenofobiškus, rasistinius, homofobiškus, šmeižikiškus teiginius.

Faktų ir šaltinių tikrinimas

Tiesioginė “KAIPKADA.LT” redakcijos pareiga yra patikrinti faktus ir pateikti juos nešališkai bei objektyviai. Aiškus faktų ir nuomonių atskyrimas yra pagrindinis mūsų darbo principas.

Analizuodami faktus ir nustatydami jų tikslumą, naudojamės visomis turimomis priemonėmis ir įvairiais šaltiniais.

Darbas su anoniminiais šaltiniais

“KAIPKADA.LT” redakcija privalo neatskleisti informacijos šaltinių, jei jie reikalauja laikytis konfidencialumo. Tiesioginis vadovas turi teisę sužinoti šaltinio vardą ir pavardę, tačiau su sąlyga, kad ši informacija bus konfidenciali. Nurodytos teisės ir pareigos ne kartą įtvirtintos Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimuose.

“KAIPKADA.LT” siekia užmegzti ilgalaikius ryšius su savo šaltiniais, o tai didina skaitytojų pasitikėjimą leidinio skelbiama informacija, net jei šaltinis yra anoniminis. Tuo pat metu iš patikrintų šaltinių gautą informaciją privaloma patikrinti iš kitų nepriklausomų šaltinių.

Medžiagos taisymai ir pakeitimai

Redakcija itin daug dėmesio skiria netikslios informacijos ištaisymo klausimui ir galimybei visoms suinteresuotoms šalims pateikti savo poziciją, laikantis visuotinai pripažintų tarptautinių žurnalistikos standartų. Už medžiagos taisymą ir papildymą atsako autorius ir jo redaktorius, jei objektyviai įrodoma, kad toks redagavimas yra būtinas.

“KAIPKADA.LT” stengiasi greitai ištaisyti medžiagoje esančias klaidas. Norėdami paprašyti pataisyti informaciją, rašykite el. paštu redakcija@kaipkada.lt

Teisinga informacija

“KAIPKADA.LT” portale dirba savo srities entuziastai, žmonės, kurie žino ir išmano savo temas. Taip užtikrinama, kad skaitytojai gautų informaciją iš temą išmanančių ir gerą reputaciją turinčių naujienų kūrėjų.

Išskirtinumas

Kadangi internete yra daugybė informacijos šaltinių, kuriuose dažnai kas minutę skelbiama ta pati informacija, “KAIPKADA.LT” portalas stengiasi savo skaitytojams pateikti naujų detalių ir svarbių faktų svarbiomis temomis.

KAIPKADA.LT medžiagos formatai

Naujienos

Pagrindinis naujienų tikslas – informuoti skaitytoją apie tai, kas vyksta, suteikti jam išsamią informaciją. Tai gali būti trumpas naujienų reportažas arba papildoma informacija apie temą. Naujienose nurodomas informacijos šaltinis.

Straipsnis

Tam tikros temos medžiaga, skirta “KAIPKADA.LT” skaitytojams. Straipsnis pereina tuos pačius dalykinio patvirtinimo ir redagavimo etapus kaip ir medžiaga.

Nuomonė

Medžiaga, kurioje tam tikros srities ekspertas atskleidžia savo požiūrį į tam tikrą situaciją ar procesą.

Kam rašome?

“KAIPKADA.LT” portalo autoriai skelbia turinį, kuris yra pagrįstas tikslia ir patikrinta informacija ir suprantamas kuo didesniam skaitytojų skaičiui. Rinkdamiesi temas, redaktoriai vadovaujasi aktualiais įvykiais, tendencijomis ir naujienų temomis, kurios šiuo metu domina skaitytojus.

Reklama

“KAIPKADA.LT” atskirai pažymi reklaminį turinį. Jeigu straipsnyje skaitytojas mato vietoje redaktoriaus vardo ir pavardės – “Partnerio turinys”, reiškia šis tektas yra reklaminio pobūdžio ir už šį straipsnį redakcija gavo pajamų. Už tokios medžiagos ar straipsnio tikslumą ir turinį atsako reklamuotojas. Reklaminė medžiaga turi atitikti reklamą reglamentuojančius teisės aktus.

Sąveika su skaitytojais

“KAIPKADA.LT” vertina savo skaitytojus ir nuolat tobulėja, kad patenkintų jų informacinius poreikius. Kontaktų puslapyje pateikiami kontaktai – telefono numeris ir el. pašto adresai, kuriais galima susisiekti su redakcijos darbuotojais.

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Sukurti paskyrą!

Norėdami užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančias formas

Atkurkite slaptažodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.