Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Privatumo politika

Privatumo politika kaipkada.lt

Agnės Bružienės individualiai veiklai (Nr. 1050034) priklausančioje kaipkada.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip kaipkada.lt portalas naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant kaipkada.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame

Kuomet naršote kaipkada.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname “Įrenginio informacija”. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, el. pašto adresas, tel. numeris ir t.t.) sukurdami paskyrą arba komentuodami straipsnius mūsų svetainėje.

Slapukai (angl. cookies) naudojami šioje interneto svetainėje:

__cf_bm .onesignal.com „Cloudflare“ nustatė slapuką, kad palaikytų „Cloudflare Bot Management“. galioja 30 minučių Funkcinis
_ga .kaipkada.lt „Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad apskaičiuotų lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis ir stebėtų svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitoje. Slapukas išsaugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams atpažinti. galioja 1 metus 1 mėnesį 4 dienas Analytics
_gid .kaipkada.lt „Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad saugotų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, kartu sukuriant analitinę svetainės našumo ataskaitą. Kai kurie surinkti duomenys apima lankytojų skaičių, jų šaltinį ir puslapius, kuriuos jie lanko anonimiškai. galioja 1  dieną Analytics
_gat_gtag_UA_* .kaipkada.lt „Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad išsaugotų unikalų vartotojo ID. galioja 1 minutę Analytics
_ga_* .kaipkada.lt „Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad saugotų ir skaičiuotų puslapio peržiūras. galioja 1 metus 1 mėnesį 4 dienas Analytics
elementor kaipkada.lt Svetainės „WordPress“ tema naudoja šį slapuką. Tai leidžia svetainės savininkui realiuoju laiku įdiegti arba keisti svetainės turinį. galioja visada Būtinas

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, arba norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, supildysite mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu redakcija@kaipkada.lt.

Jūsų teisės

Jeigu esate europietis, jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą infromaciją apie jus.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgydendinti tikslus, išvardintus dokumento pradžioje. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų duomenys gali būti perkelti už Europos ribų (pavyzdžiui į Kanalą ar JAV).

Reklama www.kaipkada.lt interneto svetainėje

Trečiųjų šalių pardavėjai, įskaitant „Google“, naudoja slapukus, kad teiktų skelbimus pagal ankstesnius naudotojo apsilankymus jūsų svetainėje ar kitose svetainėse.

„Google“ naudojant reklaminius slapukus leidžia jai ir jos partneriams teikti skelbimus jūsų naudotojams pagal jų apsilankymus jūsų svetainėse ir (arba) kitose interneto svetainėse.

Naudotojai gali atsisakyti suasmenintos reklamos apsilankę skelbimų nustatymuose. (Arba galite nukreipti vartotojus, kad jie atsisakytų trečiosios šalies pardavėjo slapukų naudojimo asmeniniam reklamavimui, apsilankę www.aboutads.info.)

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepasaint to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Slapukų atsisakymas

Jeigu pageidaujate atsisakyti ir ištrinti slapukus, pasinaudokite instrukcijomis: Kaip išvalyti talpyklą ir slapukus?

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu redakcija@kaipkada.lt. Taip pat galite užpildyti kontaktinę formą, kurią rasite čia.

Paskutinį kartą privatumo politika buvo atnaujinta: 2023-10-01

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Sukurti paskyrą!

Norėdami užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančias formas

Atkurkite slaptažodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.