Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kontaktai

Adresas

Šlaito g. 1, Lingiai 96362 (Lietuva)

Susisiekite

Tel.: +370 695 72614
Facebook: @kaipkadalt
El. paštas: redakcija@kaipkada.lt

 

KAIPKADA.LT yra atviras portalas visuomenei. Jeigu norite susisiekti su mumis, pateikti atsiliepimą, nuomonę ar patarimą užpildykite žemiau esančią formą. 

 

KAIPKADA LOGO TOP BLACK

Adomas Račkauskas

Pagrindinės temos

  • Darbas ir verslas
  • Butai ir namai

El. paštas: adomas@kaipkada.lt

Agnė

Pagrindinės temos

  • Psichologija


El. paštas: agne@kaipkada.lt

Donatas Varnas

Pagrindinės temos

  • Technologijos

El. paštas: donatas@kaipkada.lt

Miglė Pociuvienė

Pagrindinės temos

  • Kraštovaizdis
  • Patarimai sodininkams

El. paštas: migle@kaipkada.lt

Mindaugas Bružas

Pagrindinės temos

  • Naujienos ir įvykiai
  • Patarimai

El. paštas: mindaugas@kaipkada.lt

Odeta Bartkevičiūtė

Pagrindinės temos

  • Gyvūnai ir gamta
  • Grožis ir stilius

El. paštas: odeta@kaipkada.lt

Rimantas Olevičius

Pagrindinės temos

  • Horoskopai, astrologija

El. paštas: rimantas@kaipkada.lt

Sandra Alšauskienė

Pagrindinės temos

  • Sveikata ir sportas

El. paštas: sandra@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Sukurti paskyrą!

Norėdami užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančias formas

Atkurkite slaptažodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.

Pridėti naują grojaraštį