8 svarbūs greito „Windows 10” perinstaliavimo veiksmai

Windows 10

Windows 10

Vos keliais veiksmais galite patys persiinstaliuoti „Windows 10” operacinę sistemą. Net 8 svarbūs greito „Windows 10” perinstaliavimo veiksmai šiame straipsnyje.

„Windows 10” perinstaliavimas

  1. Perkelkite (išsaugokite) atsisiuntimų, mano dokumentai ir programų aplankus į kitą fizinį diską. Taip užtikrinama, kad nelaimės atveju nebūtų prarasti reikalingi failai. Iš naujo įdiegę „Windows 10” galite tiesiog perkelti juos į norimą diską.
  2. Naudokite USB 3.x greitąjį diską kaip įkrovos USB atmintinę. Autorius siūlo naudoti, pavyzdžiui, „Kingston DataTraveler 100 G3 Black USB 3.0”.
  3. Iš oficialios „Microsoft” svetainės atsisiųskite įrankį įkrovos USB laikmenai ir „Windows” atvaizdui sukurti. Programa „MediaCreationTool” leis greitai sukurti įkrovos „Windows 10” atmintinę.
  4. Naudokite greitą M.2 SSD diską. Vartotojui rekomenduojama peržiūrėti „Samsung 970 EVO Plus” (MZ-V7S250BW).
  5. Prieš diegdami sukurkite sistemos atvaizdą (disko kopiją). Taip bus sukurtas virtualusis kietasis diskas (VHD), kurį galima prijungti kaip fizinį diską programoje „Diskų valdymas” (iškviečiama naudojant diskmgmt.msc).
  6. Išsaugokite interneto prisijungimo vardą ir slaptažodį bei tinklo plokštės tvarkyklės nustatymus.
  7. Sinchronizuokite naršyklę ir išsaugokite visas jos žymes. Tai padės greičiau juos atkurti, kai atidarysite naują naršyklę.
  8. Įdiegus sistemą, padarykite pilną jos atvaizdą. Tai galima padaryti naudojant „Windows” sisteminę programinę įrangą arba trečiųjų šalių įrankius (pvz., „Acronis”).

Patariama viską įrašyti į patikimą laikmeną – išorinį kietąjį diską („WD Elements Portable” (WDBUZG0010BBK)).


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version