JAV užklupo sniego audros. Amerikiečiams tenka susidurti su gausiu snygiu ir žema temperatūra. Daug kur su stichijos padariniais kovoja gelbėjimo tarnybos. Socialinę žiniasklaidą užplūdo nuotraukos ir filmuota medžiaga, kurioje matyti sniegu padengti miestai ar greitkeliai.
Bobas Oravecas iš Nacionalinės orų tarnybos perdavė, kad orų pavojaus signalai paskelbti vietovėse, kuriose gyvena apie 63 mln. žmonių.
Indianos valstijoje kai kuriuos greitkelius padengė sniegas, praneša „Fox News“. Policija skubiai kreipėsi į vairuotojus, prašydama nelipti iš automobilių, nes jie nespėja valyti sniego.
„Sninga taip smarkiai, kad sniegas nuvalomas, o po 30 minučių keliai vėl tampa neišvažiuojami”, – sakė seržantas Todas Ringlas (Todd Ringle).
🌈🌍👉On (04.01.2025)Snow Avalanche in the State of Utah, USA. pic.twitter.com/nO8mGXMjG1
— 🦅Global Climate Crises🦅 (@champion777_) January 5, 2025
Artėja galinga stichija. Dešimtims milijonų gyventojų gresia pavojus
Prognozuojama, kad kai kuriose Kanzaso ir šiaurinės Misūrio valstijos dalyse iškris apie 36 cm sniego. Dėl šalčio poveikio ant kelių taip pat susidarė ledas, todėl įvyko nemažai avarijų.
Pasak NTD naujienų tarnybos, dėl žiemos poveikio pirmadienį Vašingtono valstijoje ir Pensilvanijoje vis dar gali kilti sunkumų keliuose.
🚨🇺🇸#BREAKING | NEWS ⚠️
Amazing drone footage of the major ice and snow storms hitting the US from today and tonight 🌨️❄️
From WX Chasing. pic.twitter.com/ZDsAfkjGxL— Todd Paron🇺🇸🇬🇷🎧👽 (@tparon) January 5, 2025
JAV. Sinoptikų perspėjimas. Tokių orų nematėme daugiau nei dešimtmetį
Sinoptikai perspėjo, kad JAV laukia snygis ir žema temperatūra, kokių šalyje nematėme daugiau nei dešimtmetį.
Ekspertų teigimu, dėl tokios padėties kaltas poliarinis sūkurys – šalto oro zona, cirkuliuojanti aplink Arktį. Sinoptikų duomenimis, artimiausiomis dienomis JAV išsilaikys šaltis.
Šaltinis: Interia.pl
Parašyti komentarą