Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kiekvienas, kuris 2006–2013 m. naudojosi „Google“ paieškos sistema, gali gauti piniginę kompensaciją

1 min. skaitymo

„Google“ sumokės 23 mln. USD kompensaciją vartotojams, kurie 2006–2013 m. spustelėjo paieškos nuorodą. Prieš kelerius metus technologijų milžinas buvo apkaltintas pakartotinai atskleidęs vartotojų paieškos užklausas ir paieškos istoriją kitoms įmonėms ir svetainėms.

Dėl to vartotojai pateikė grupės ieškinį. Kaltinimai teigia, kad įmonė pažeidė privatumo įstatymus. Paieškos užklausose dažnai pateikiami tikri naudotojų vardai, kredito kortelių numeriai, telefonų numeriai ir kt. Visa tai verčia abejoti „Google“ pažadu, kad duomenų vagystės rizikos nėra. Bendrovė savo kaltės nepripažino, tačiau pažadėjo atnaujinti savo puslapius, nurodydama, kokios paieškos užklausos gali būti siunčiamos tretiesiems asmenims.

Teisme „Google“ sutiko sumokėti 23 milijonų dolerių kompensaciją tiems, kurie 2006–2013 metais spustelėjo nuorodas paieškos sistemoje. Suma bus padalinta visiems vartotojams, pateikusiems galiojančias paraiškas. Tai galite padaryti iki liepos 31 d. Teismo posėdis numatytas spalio 12 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas / 5. Balsų skaičius:

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu
Sekti:
Donatas Varnas – KAIPKADA.LT portalo straipsnių autorius, besidomintis naujausiomis technologijomis, žiniatinklio tendencijomis ir dirbtinio intelekto pasauliu. Mano straipsniai padeda skaitytojams suprasti sudėtingas technologines naujoves, atrasti sprendimus ir neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančio skaitmeninio pasaulio.
guest
0 Komentarai(ų)
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus